Menu
Your Cart

Anneler Günü Hediyesi

Toptan Satış Formu

En Güzel Hediye Ellerinizle Ördüğünüzdür!

Anneler Günü’nün yaklaşmasıyla herkesi tatlı bir telaş sarmış durumda. Akıllarda ise tek bir soru: Ne hediye almalı? Hala ne alacağınıza karar veremediyseniz ve her yıl alınan sıradan hediyelerden sıkılıp, farklı ve özel bir hediye arayışındaysanız sizi Spagetti Yarn Penye İplik Kitleri ile tanışmaya davet ediyoruz.


Şüphesiz ki her anne özeldir ve kendi gibi eşsiz bir hediyeyi hak eder!

Annenize, sevgi ve emeğiniz ile örülen, her baktığında sizi hatırlatıp içini ısıtacak eşsiz bir hediye vermeye ne dersiniz?

Cevabınız evetse sizi, örgü örmeyi bilmeyenlerin bile zorluk çekmeden kilim, puf, puset ya da çanta örebildikleri kitlerimizle tanışmaya davet ediyoruz. Birbirinden güzel tasarımlara sahip kitlerimiz sayesinde başka herhangi bir ek malzeme almaya gerek duymadan ister şık bir çanta isterseniz de ortama sıcaklık katacak bir kilim ya da yaz günlerinde konfor sağlayacak bir puf örebilirsiniz.

Tüm bunları örebilmek başta biraz iddialı gibi görünse de Spagetti Yarn kitleri ile imkânsız değil. Kitlerimizde bulunan, şema ve görseller ile zenginleştirilen kolay anlatımlı örgü kılavuzu sayesinde ihtiyacınız olan tek şey biraz cesaret

Yapabileceklerinizin sadece hayal gücünüz ile sınırlı olduğunu biliyoruz ve birbirinden güzel renkleri beğeninize sunuyoruz.

Daha önce örgü deneyiminiz varsa ve bu müthiş terapiyi keşfettiyseniz, Penye, Ribbon, XXLace ve Bosphorus Barbante iplerimizi kullanarak kendi tasarımlarınızı yaratabilir, gurur duyabileceğiniz bir ürün elde ederek, bu özel hediye ile annenizi mutlu edebilirsiniz. Hem annenizi mutlu edin, hem siz örmenin eşsiz keyfini çıkarın!

Yine de örgü örmeye cesaret edemem diyenlerdenseniz, şık tasarımlı kutuları ile göz dolduran kitlerimizi annenize hediye edebilir, örgü örmenin rahatlatıcı etkisi ile buluşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca örgü örmenin sağlık üzerindeki olumlu etkilerini unutmamak gerekir. Yapılan araştırmalar örgü örmenin kaygıyı, stresi, eklem ağrılarını ve unutkanlık gibi bunama etkilerini azalttığını ortaya koymuştur.

Spagetti Yarn ailesi olarak tüm annelerin Anneler Günü’nü kutlar, sevdikleriyle beraber örgü ve mutluluk dolu bir ömür geçirmesini dileriz.

1
false
false
true
Kaldır
Değiştir

Newsletter

* E-Posta: