Menu
Sepetiniz
Bondi Mavi Penye İp
Spagetti Yarn Penye İplik tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen bir hobi ipliğidir. Penye İplik, bir çok tığ, şiş ve dokuma projeleri için idealdir. Bu %100 geri dönüştürülmüş iplik ile sepet, puset, kilim ve çanta gibi projeler oluşturmak çok kolay ve hızlıdır.

Lütfen Dikkat!

Her renk ve her baskı, tamamen üretim fazlalıklarının geri dönüştürülmesiyle üretildiği için sınırlıdır. İhtiyacınız olan renkleri hemen ve tek seferde sipariş vermenizi tavsiye ederiz çünkü çok hızlı tükenebilir. Renklerimizi olabildiğince doğru görüntülemek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz, ancak ekranda gördüğünüz rengin aldığınız renkten biraz farklı olabileceğini unutmayın.

“Atıklara ikinci bir hayat verin” sloganıyla atık tekstil malzemelerin yeniden kullanılmasını sağlıyoruz. Bu ipliği satın alarak doğamıza katkıda bulunabilir ve dünyanın kaynaklarını koruyabilirsiniz. Çünkü 1 kg geri dönüştürülmüş iplik 10.800 litre su ve 1.3m² arazi tasarrufu sağlar.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu
Bondi Mavi Penye İp

Bondi Mavi Penye İp

Sepete Ekle
Alışveriş Listeme Ekle

Ürün Etiketleri: #penyeip #penyeiplik #penyeipsepet #penyeippuset #penyeippuf #penyeipçanta #ramkenarı #penyeipfiyatı #penyeipörgü #penyeipi #şekerbeyazpenyeip #siyahpenyeip #spagettipenyeip #spagettiyarnpenyeip #penyeiptoptan

1
false
false
true
Kaldır
Değiştir