Menu
Sepetiniz

Halat İp 10mm

10MM MAKROME ROPE

Spagetti Yarn ailesinin en yeni üyelerinden bir tanesi Makrome Rope ürünleridir. Mükemmel tuşesi ve harika yapısı ile alışılmışın dışındadır ve birbirinden güzel projeler için uygundur.

10mm Makrome Rope’u sizlere çile şeklinde sunuyoruz. Makrome Rope ailesinin kalın ürünüdür. 10mm Makrome Rope çile 3 büküm, 18m uzunluğunda ve çile olarak 1kg ağırlığındadır. Natural renk olarakta belirttiğimiz Makrome ekru rengi mevcuttur.

Kompozisyon olarak ele alacak olursak ürünümüz %100 pamuktur.

MAKROME HAMAK

Peki Makrome Rope ile neler yapabilirsiniz? 10mm Makrome Rope bu ailenin en kalın ürünüdür ve akla ilk gelen proje Makrome Hamak ya da Makrome Salıncaktır. Birbirinden güzel Makrome örgüsü salıncaklar ya da makrome örgüsü hamaklar yapabilirsiniz. Böylelikle yaşam alanınızı renklendirebilir, havasını değiştirebilirsiniz.

Niçin bekliyorsunuz? Spagetti Yarn Makrome ipleri ile harikalar yaratma zamanı! #örmekhuzurverir

 

10mm 1kg Şeker Beyaz 3 Büküm Halat Makrome İpi 10mm 1kg Şeker Beyaz 3 Büküm Halat Makrome İpi
-6 % Tükendi
Brand: Spagettiyarn
Rope Yarn Makrome işleri için en popüler iplik çeşitlerinden biridir. %100 pamuk oranına sahiptir. Yaklaşık 1 kg ağırlığında olan  10mm kalınlığında ki Rope Yarn 3 bükümdür.    Rope Yarn, düğümleme teknikleri ile hedef projenize çok kısa bir zamanda ulaşma imkanı sunar.   Düş..
74,99TL 79,99TL
Vergiler Hariç:69,44TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
1
false
false
true
Kaldır
Değiştir