Menu
Your Cart

PENYE İPLİK İLE KİLİM ÖRMEK

Toptan Satış Formu


 

 

Hem gündelik hayatın koşturmacası içerisinde biraz rahatlamak hem de eviniz için ellerinizle ördüğünüz dekoratif bir kilim yapmak isterseniz Spagetti Yarn Kilim Kiti ile tanışın. Bu  blog yazımızda penye iplik kilim kiti ile yapılan bir kilimin detaylı videosunu da bulabileceksiniz.

 

 Penye İplik Kilim Kiti

 

Geçtiğimiz yıla damga vuran penye iplik serüveni 2017 de popülerliğini sürdürmeye devam edecek gibi gözüküyor. Her geçen gün maharetli örgü severler tarafından birbirinden farklı tasarımlar üretiliyor. Bizlerde Spagetti Yarn ailesi olarak bu serüvene yenilikler ve kolaylıklar  katmaya devam ediyoruz. Sosyal medya ağlarında ve daha birçok platformda  en çok ilgi gören tasarımların yapımını herkes için kolaylaştırmak adına bu tasarımlara Kitler oluşturduk.Örgü setlerimiz hem penye iplikle yeni tanışanlara  hem de halihazırda örenlere uygun bir şekilde tasarlandı. Her zevke hitap edebilmesi için kit kutularına  birçok renkte penye iplikler  ve birbirinden farklı kombinler yerleştirdik. Bu yazımızda Penye İplik Kilim Kitini ele alıyoruz, ilerleyen günlerde diğer kitlerimize de (Puf kiti, Puset kiti…) blog yazılarımızda yer vermeye devam edeceğiz.

 

 

Penye Iplik ile Kilim Örmek Artık Çok Kolay

 

Evet, penye iplikle kilim örmek bu Spagetti Yarn Kilim Kiti sayesinde hem çok kolay ve hemde çok pratik. Kilim yapımı için gerekli olan tüm malzemeleri ekstra bir alışveriş veya araştırma yapmadan şık tasarımlı tek bir kutu içerisinde bulabileceksiniz. Kutu içeriği şu şekilde; 4 adet Spagetti Yarn penye iplik, 1 adet 10 numara plastik tığ ve yapım kılavuzu.

 

İçerisinde bulunan örgü kılavuzunda tüm teknik detaylar resimli, şemalı ve açıklamalı bir şekilde anlatılmaktadır. Ayrıca YouTube sayfamızda kilim yapımına dair her türlü detayların ve püf noktaların anlatıldığı videomuzu da yayınladık.

  

Penye iplik kilim kiti sayesinde örgü örmeye yeni başlamış dahi olsanız kolaylıkla iki renkli harika bir kilim oluşturabilirsiniz. Videoda anlatılan örgüye dair teknik bilgileri öğrenerek hem kiliminizi çok pratik bir şekilde örebilirsiniz hem de daha sonra oluşturmak istediğiniz farklı tasarımlarınıza öğrendiklerinizi uygulayabilirsiniz. Penye iplik yıkanabilir özellikte olduğundan dolayı örmüş olduğunuz kiliminizi evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Penye İplik Kilim Kiti Nereden Alınır?

 

Tek yapmanız gereken web sitemizi  ziyaret ederek birbirinden güzel kilim kombinlerimizden zevkinize ve  evinize en uygun olanını seçip  sipariş vermek-

Ürünleri İncele

Spagetti Yarn penye iplikleri ve kitleri ile örmenin zevkini keşfedin. 

1
false
false
true
Kaldır
Değiştir

Newsletter

* E-Posta: