Menu
Your Cart

Toptan Satış

Toptan Satış Formu

GERİ DÖNÜŞÜM İPLİKLERİ TOPTAN SATIŞI

Spagetti Yarn ailesi olarak sizleri her alanda desteklemeye hazırız. Perakende satışlara ek olarak, markamız ve kalitemiz ile toptan satışta da sizleri desteklemek ve iyi bir işbirliği kurmak isteriz. Bize Türkiye’nin her yerinden ulaşmanız mümkün. Sizi yakından tanıyabilmemiz ve yüksek kalitedeki geri dönüşümden elde edilen ürünlerimizi satın alabilmeniz için lütfen yukarıdaki bilgileri doldurun.

Rejenere iplik konusunda size geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Geniş ürün yelpazemizde Penye İplik, Ribbon, Simli Ribbon, Barbante, XXLace, Makrome, Makrome Mouline, Makrome Cake, Slim Cotton, Makrome İplikleri ve Soft Cake bulunmaktadır. Minimum sipariş miktarımız bir palettir. Bir paleti bir veya birden fazla çeşit ürün ile doldurmanız mümkün. Ancak tabi ki miktarlar ürün çeşitliliğine göre değişmektedir.

Tüm ürünlerimizi denemek ve ihtiyacınıza göre alım yapmak istiyorsanız, karışık bir palet hazırlamak sizler için daha uygun olacaktır. Ekibimiz ile siparişinizin tüm aşamalarında size yardımcı olacaktır. Firma olarak bizi ve ürünlerimizi daha iyi tanımanıza yardımcı olmak adına sizlere ürün broşürlerimizi gönderebiliriz. Bu, bizi tanımanıza ve ürünlerimizi daha verimli bir şekilde tanımanıza yardımcı olacaktır. Aşağıda toptan sipariş için ipliklerimiz hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

 

PENYE İPLİK TOPTAN SATIŞI

Geri dönüştürülmüş ipliklerin ilk üyesi olan Penye İplik ile size sınırsız renk seçeneği sunuyoruz. Ağırlığı 650-1000g arasında değişmektedir. Minimum sipariş miktarımız bir palettir ve bir palet 780 adet penye iplik içerir. 10lu paketlenir.

 

RİBBON TOPTAN SATIŞI

Ribbon ipliklerimizin hammaddesi geri dönüşüm lifleridir. Geri dönüşümden elde ettiğimiz Ribbon ipliğin 30 farklı renk seçeneği bulunur. Renk başı minimum sipariş miktarı 18’dir. Ağırlığı 250g olan Ribbon ipliğimiz ve aynı gruptaki Simli Ribbon ipliğimiz minimum sipariş miktarı 1 palettir. Bir palet 1728 adet Ribbon içerir.

 

MAKROME TOPTAN SATIŞI

Makrome ipliklerimizin hammaddesi geri dönüşüm lifleridir. Kendi arasında 3’e ayrılır; Makrome, Makrome Cake ve Makrome Mouline. Makrome yalın rengimizdir ve 30 farklı renk seçeneği mevcuttur. Mouline, bu renklerin ikili kombinasyonuyken; Cake içerisinde 5 farklı rengin harmonisini içerir. Paketleme sistemi 18’lidir. Minimum sipariş miktarı 1 palettir ve 1 palet 1728 adet ürün içerir.

XXLACE TOPTAN SATIŞI

XXLace ipliklerimiz de geri dönüşümden elde edilmektedir. 30 farklı renk seçeneği bulunur. 18’li paketlenmektedir ve minimum sipariş miktarı 1 palettir. Bir palet 1728 adet XXLace ürünü içerir.

 

SLIM COTTON TOPTAN SATIŞI

Geri dönüşümden edilen Slim Cotton ipliklerimizde de 30 farklı renk seçeneği mevcuttur. Ağırlıklıkları 100g olan Slim ipliklerimiz 5’li paketlenmektedir. Minimum sipariş miktarı 1 palettir, bir palet 3000 adet Slim Cotton içermektedir.

 

SOFT CAKE TOPTAN SATIŞI

Soft Cake ipliğimiz diğer ürünlerden farklı olarak orijinal bir üründür, yani diğer ürünler gibi geri dönüşümden elde edilmemiştir. Kompozisyonu %55 pamuk, %45 akrilik olan ipliğimiz için toplamda 55 farklı renk seçeneği bulunur. Bunları birçoğunu sizlere perakende satışımızda da sunuyoruz. 2’li paketlenen Soft Cake ürünlerimiz minimum sipariş miktarı 1 palettir. Bir palet 1700 adet Soft Cake ürün içermektedir.

 

MAKROME İPLİK GRUBU TOPTAN SATIŞI

Makrome iplik grubu kendi içerisinde 3’e ayrılmaktadır. Makrome Rope, Makrome Tek Büküm ve Makrome Braided’dır. Her biri için 11 farklı renk seçeneği vardır, ancak opsiyonlar kalınlıklara göre değişiklik gösterebilir. Kataloğumuzda ve ürün detaylarında renk opsiyonlara görebilirsiniz. Minimum sipariş miktarı 1 palettir ve paletteki ürün miktarı kalınlıklara göre farklılık göstermektedir. Detaylı bilgi için kataloğumuzu inceleyebilir ya da müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. 

1
false
false
true
Kaldır
Değiştir

Newsletter

* E-Posta: