Menu
Sepetiniz

Kit & Örgü Seti

Kit ve Örgü Seti

Kit ve Örgü setleri bir projeye ilişkin aradığınız tüm ürünleri bir arada bulabileceğiniz ve bu ürünleri daha avantajlı fiyatlarla satın alabileceğiniz ürün gruplarıdır. Tığ, şiş veya makrome işi her türlü projeye ait birbirinden güzel örgü kit ve setlerini bulabilirsiniz.

Örgü modelleri

Geçmişte örgü daha çok giyim ihtiyaçlarının karşılanması amaçlı kullanılırken günümüzde giyimin yanı sıra dekoratif ev aksesuarları yapımında da sıklıkla kullanılmaktadır. Örgü denilince ilk akla gelen büyükannelerimiz ördüğü kazak ve yelek algısı artık yerini daha modern tasarımlara bırakmıştır.

Tığ veya şiş ile iç ve dış mekanlar için muhteşem dekoratif tasarımlar örebilirsiniz. Evinizin bir köşesine ördüğünüz bir puf ile farklı bir hava katabilirsiniz. Koltuklarınıza örebileceğiniz farklı tipte kırlentler ile sıkıcı görüntüsünü daha renkli bir hale getirebilirsiniz. Paspaslar ve kilimler ile tüm zeminlerinizi renklendirebilirsiniz. Spagetti Yarn ipleri işte tam da bu gibi dekoratif parçalar için ideal ipliklerdir. Kalın yapıları bu gibi projelerin hem daha sağlam ve kullanışlı olmasını sağlarken bir yandan da ördüğünüz projeyi çabucak bitirmenize sebep olur.

Tabii ki örgü denilince akla ilk gelen giyim projelerinin popülerliği devam etmektedir. Kazaklar, hırkalar, bebek yelekleri, battaniyeler, bereler, şallar, atkılar ve daha birçok projeyi kendinize ve sevdiklerinize örmek için Spagetti Yarn ve Gazzal İplikleri sizleri bekliyor.

Amigurumi yani örgü oyuncak yapımı da son dönemlerin en trend örgü modelleri arasında yer almaktadır. Spagetti Yarn ‘da bulunun birçok iple çocuklarınıza birbirinden sevimli hayvan figürleri ve bebekler örebilirsiniz.

Bohem tarzının vazgeçilmezi Makrome tasarımları da en sevilen örgü modelleri arasında yer almaktadır. Tığ veya şiş kullanmaksızın sadece ellerinizi kullanarak uygulayacağınız temel düğüm teknikleriyle harikalar yaratabilirsiniz. Makrome duvar süsler, aynalar, saksılıklar, hamak gibi daha neler neler yapabilirsiniz. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız kadar renk ve tür çeşitliliğine sahip Spagetti Yarn makrome iplikleri sizleri bekliyor.

Spagetti Yarn tüm bu sevilen örgü modellerinin yapımlarını sizler için kolaylaştırmak adına muhteşem kit ve örgü setleri oluşturmuştur. Bu kit ve örgü setlerinden faydalanarak siz de kolay bir şekilde örgü tasarımları ortaya çıkarabilirsiniz. Bir proje için ihtiyacınız olan her şeyin bir arada olduğu kitler sayesinde zorlanmadan yapabileceksiniz.

Örgü Kiti

Kitler en sevilen tığ, şiş ve makrome tasarımlarının yapımlarını kolaylaştırmak adına set halinde satışa sunulan ürün gruplarıdır. Bu setlerin içerisinde bir proje için gerekli tüm malzemeleri bulabilirsiniz. Söz konusu projeye ilişkin gereken iplik, tığ yapılan proje ise tığ, şiş ile yapılan bir proje ise şiş, dikilmesi gereken bir proje ise yün iğnesi, makrome projesi ise ahşap çubuk veya kasnak gibi her türlü yardımcı malzemenin yanı sıra projenin yapımını anlatan bir kılavuz da kit içerisinde mevcuttur.

Bu kitler özellikle örgüye yeni başlayanlar için büyük kolaylık sağlar. Resimli ve detaylı anlatılmış kılavuzu sayesinde tüm teknik detayları rahatlıkla öğrenerek uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda her projede kullanılan örgü tekniklerine Spagetti Yarn YouTube platformundan ulaşıp videolu anlatımı da izleyebilirsiniz.

Puf, puset ve sepet en sevilen Penye iplik kitleri arasında yer alır. Yeni doğacak bebeğiniz için 4 adet Penye iplikten harika bir puset örmek düşündüğünüz kadar zor değil. Şemalı kit kılavuzu sayesinde tüm aşamaları takip ederek pusetinizi kolaylıkla örebilirsiniz. Çanta kitleri her zaman en favoriler arasında yer almaktadır. Ribbon ve Pamuk Makrome ipliğinden muhteşem çanta modellerini spagettiyarn.com da bulabilirsiniz. Son dönemlerin vazgeçilmezi Makrome tasarımlarına ait birbirinden güzel Makrome kitlerini de inceleyebilirsiniz. Sevimli amigurumi kitleri de en favori kitler arasında yer almaktadır. Güncel trendler doğrultusunda kitler sürekli yenilenmektedir.

Örgü Seti

Örgü setleri favori ipliklerin çoklu paketlerde ve avantajlı fiyatlarla sunulmuş halidir. Rengarenk amigurumi iplik setleri, makrome iplik setlerini ve diğer tüm ipliklere ait setler sitemizde mevcuttur. Bu setlerin dışında Makrome başlangıç kiti ve Makrome hobi kiti gibi yeni başlayanlar için setleri Spagetti yarn’da bulabilirsiniz.

Giyim ürünlerinde en çok tercih edilen iplik grupları olan yün örgü ipleri, bebek ipleri, pamuk ipler, kadife ipler, merserize ipler ve ebruli iplere ait setlerde Spagetti yarn’da.

Makrome Saksılık Kiti Makrome Saksılık Kiti
-14 %
Brand: Spagettiyarn
Kit İçeriği • 1x Spagetti Yarn Makrome Bükümlü İp 4mm • 30cm Ahşap Çubuk  Spagetti yarn ailesi olarak makrome duvar aksesuarının yapımını sizler için daha kolay bir hale getirmek adına bu seti oluşturduk. İçerisinde bulunan çizimli düğüm kılavuzu sayesinde sizd..
29,90TL 34,90TL
Vergiler Hariç:27,69TL
Makrome Duvar Süsü Kiti Makrome Duvar Süsü Kiti
-11 %
Brand: Spagettiyarn
Kit İçeriği • 1x Spagetti Yarn Makrome Bükümlü İp 3mm • 30cm Ahşap Çubuk  Spagetti yarn ailesi olarak makrome duvar aksesuarının yapımını sizler için daha kolay bir hale getirmek adına bu seti oluşturduk. İçerisinde bulunan çizimli düğüm kılavuzu sayesinde siz..
39,90TL 44,90TL
Vergiler Hariç:36,94TL
Kapı Süsü Kiti Kapı Süsü Kiti
-9 %
Brand: Spagetti Yarn
Penye İplikten Kapı Süsü Kiti İçerik: * 1 adet Spagetti Yarn Penye İplik * 10 Numara Tunus Tığ * Plastik Halka * Süsleme için: Yapay Çiçek / Metal Kafes / Rafya İplik / Grogren Kurdele * Yün İğnesi * Örgü Kılavuzu Spagetti Yarn ailesi olarak kapı süsü yapımını sizler için daha kola..
49,90TL 54,90TL
Vergiler Hariç:46,20TL
İnek Model Küçük Sepet Kiti İnek Model Küçük Sepet Kiti
-13 %
Brand: Spagettiyarn
1 x Büyük Boy Siyah Spagettiyarn Penye İplik 1 x Orta Boy Beyaz Spagettiyarn Penye İplik 1 x Mini Boy Pembe Spagettiyarn Penye İplik 1 x 9mm Tığ  ..
34,90TL 39,90TL
Vergiler Hariç:32,32TL
Ayıcık Model Küçük Sepet Kiti Ayıcık Model Küçük Sepet Kiti
-13 %
Brand: Spagettiyarn
1 x Büyük Boy Spagettiyarn Penye İplik 1 x Mini Boy Beyaz Spagettiyarn Penye İplik 5 m Siyah Spagetti Yarn Penye İplik 1 x 9mm tığ..
34,90TL 39,90TL
Vergiler Hariç:32,32TL
18 ÇEŞİT
Siyah Deri Askılı Pastel Yeşil Günlük Çanta Kiti Siyah Deri Askılı Pastel Yeşil Günlük Çanta Kiti
Brand: Spagettiyarn
Makrome İplikten Örgü Çanta Seti İçerik: * 3 adet Makrome İplik (tercih edilen renklerde)* 3 Numara Metal Tığ* Bir Çift Deri Askı* 1 Adet Metal Çıtçıt* Örgü Kılavuzu Spagetti yarn ailesi olarak çanta yapımını sizler için daha kolay bir hale getirmek adına bu seti oluşturduk. İçeris..
49,90TL
Vergiler Hariç:46,20TL
3 ÇEŞİT
Makrome Başlangıç Kiti Makrome Başlangıç Kiti
Brand: Spagettiyarn
Makrome Başlangıç Kiti .500 gr 3 mm Makrome Tek Büküm ip .2 Adet Anahtarlık Kancası .2 Adet Tahta Çubuk 30 cm .5 Adet Ahşap 4,5 cm Hakla .1 Adet Ahşap 10 cm Halka Makrome başlangıç kitinin içerisinde tam da makrome için ihtiyacınız için olan tüm aksesuarları bulabilirsiniz. Yen..
54,90TL
Vergiler Hariç:50,83TL
23 ÇEŞİT
Kaplan Model Büyük Sepet Kiti (Turuncu) Kaplan Model Büyük Sepet Kiti (Turuncu)
-8 %
Brand: Spagettiyarn
• 4x Spagetti Yarn XXLace (tercih edilen renkte) • 25m Spagetti Yarn Beyaz XXLace • 9m Spagetti Yarn Siyah XXLace • 1x 8mm Tığ..
59,00TL 64,00TL
Vergiler Hariç:54,63TL
10 ÇEŞİT
Soft Cake Şal Kiti 2 Soft Cake Şal Kiti 2
-8 %
Brand: Spagettiyarn
Kit İçeriği; • 1x Spagetti Yarn Soft Cake İpliği  • 1x 2,5 mm Tığ   Spagetti yarn ailesi olarak şal yapımını sizler için daha kolay bir hale getirmek adına bu seti oluşturduk. İçerisinde bulunan çizimli örgü kılavuzu sayesinde sizde şık bir şal örebilirsiniz. Şal için gerekli..
59,90TL 64,90TL
Vergiler Hariç:55,46TL
Düşkapanı Makrome Kiti Düşkapanı Makrome Kiti
-11 %
Brand: Spagettiyarn
Kit İçeriği 1 x Spagetti Yarn makrome halat ip 3 mm 30 cm Ahşap Çember  Spagetti yarn ailesi olarak makrome düş kapanının yapımını sizler için daha kolay bir hale getirmek adına bu seti oluşturduk. İçerisinde bulunan çizimli düğüm kılavuzu sayesinde sizde şık ve modern görü..
39,90TL 44,90TL
Vergiler Hariç:36,94TL
28 ÇEŞİT
File Çanta Kiti Mint Yeşili File Çanta Kiti Mint Yeşili
Brand: Spagettiyarn
XXLace iplikten örgü çanta seti İçerik: 3 adet tercih edilen renkte Spagetti Yarn XXLace iplik 1 adet 8 numara metal tığ Yapım kılavuzu Spagetti yarn ailesi olarak çanta yapımını sizler için daha kolay bir hale getirmek adına bu seti oluşturduk. İçerisinde bulunan çizimli örgü kılavuzu saye..
34,90TL
Vergiler Hariç:32,32TL
24 ÇEŞİT
Günlük Çanta Kiti Turkuaz Günlük Çanta Kiti Turkuaz
Brand: Spagettiyarn
Makrome iplikten örgü çanta seti İçerik: * 3 adet Makrome İplik (tercih edilen renklerde)* 3 Numara Metal Tığ* 1 Adet Metal Çıtçıt* Örgü Kılavuzu Spagetti yarn ailesi olarak çantayapımını sizler için daha kolay bir hale getirmek adına bu seti oluşturduk.İçerisinde bulunan çizimli ö..
39,90TL
Vergiler Hariç:36,94TL
7 ÇEŞİT
Makrome Runner Kiti Şeker Beyaz Makrome Runner Kiti Şeker Beyaz
Brand: Spagettiyarn
İçerik : 2 x Spagetti Yarn Makrome Rope 3mm 50 cm Ahşap Çubuk Evinize bohem bir hava katmak artık çok kolay. Kitimizin içeriğinde basit bir şekilde  anlatıma sahip klavuz, 2 adet 3mm kalınlığa 500g ağırlığa sahip bükümlü makrome ip ve doğal ahşaptan üretilmiş ahşap çubuk mevcuttur. Yeni ma..
59,99TL
Vergiler Hariç:55,55TL
50 ÇEŞİT
Günlük Kol Çantası Kiti 7503 Günlük Kol Çantası Kiti 7503
Brand: Spagettiyarn
Çanta Kiti İçeriği ; • 2x Spagetti Yarn Makrome Cake • 1x Çanta Askısı • 1x 3mm Tığ   Spagetti yarn ailesi olarak makrome çanta yapımını sizler için daha kolay bir hale getirmek adına bu seti oluşturduk. İçerisinde bulunan çizimli örgü kılavuzu sayesinde sizde şık ve moder..
69,90TL
Vergiler Hariç:64,72TL
28 ÇEŞİT
Makrome Anahtarlık Kiti Pembe Makrome Anahtarlık Kiti Pembe
Brand: Spagettiyarn
Makrome Anahtarlık Kiti İşte en sevilen ürünlerimizden bir kit ; .1 x 2 mm 250g Makrome Tek Büküm İp .15 adet 12 mm Ham Ahşap Boncuk . 15 adet Paris Kanca Anahtarlık setinde ihtiyacınız olan herşey mevcut. Tasarımlarınız hayat bulmak istiyor...
39,90TL
Vergiler Hariç:36,94TL
30 ÇEŞİT
Tilki Model Küçük Sepet Kiti 26 Tilki Model Küçük Sepet Kiti 26
Brand: Spagettiyarn
Tilki Model Sepet Kit İçeriği; • 1x Spagetti Yarn XXLace (tercih edilen renkte)  • 1x Spagetti Yarn Beyaz XXLace • 1m Spagetti Yarn Siyah XXLace  • 1x 8mm Tığ Spagetti yarn ailesi olarak sepet yapımını sizler için daha kolay bir hale getirmek adına bu seti oluşturduk. İçerisinde..
34,90TL
Vergiler Hariç:32,32TL
30 ÇEŞİT
Tilki Model Küçük Sepet Kiti 2 Tilki Model Küçük Sepet Kiti 2
Brand: Spagettiyarn
Tilki Model Sepet Kit İçeriği; • 1x Spagetti Yarn XXLace (tercih edilen renkte)  • 1x Spagetti Yarn Beyaz XXLace • 1m Spagetti Yarn Siyah XXLace  • 1x 8mm Tığ Spagetti yarn ailesi olarak sepet yapımını sizler için daha kolay bir hale getirmek adına bu seti oluşturduk. İçerisinde..
34,90TL
Vergiler Hariç:32,32TL
Nazar Boncuğu Kilim Kiti Nazar Boncuğu Kilim Kiti
-8 %
Brand: Spagettiyarn
Nazar Boncuğu Kilim Kiti  1 adet Siyah XXLace İp  1 adet Turkuaz  XXLace İp  1 adet Beyaz XXLace İp  3 adet Saks Mavi  XXLace İp  8 Numara Tığ ..
59,90TL 64,90TL
Vergiler Hariç:55,46TL
Brand: Spagettiyarn
XXLace iplikten Nazar Boncuğu Kilim Seti İçerik : 4 adet Kırmızı XXLace ip 1 adet Beyaz XXLace İp 1 adet Fıstık Yeşili XXLace ip  1 adet Benetton Yeşili XXLace ip  1 adet Siyah XXLace ip  8 Numara Plastik Tığ Yapım Kılavuzu Spagetti Yarn ailesi olarak kilim yapımını sizler ..
59,99TL
Vergiler Hariç:55,55TL
28 ÇEŞİT
Amigurumi Tavşan Kiti Benetton Amigurumi Tavşan Kiti Benetton
-17 %
Brand: Spagettiyarn
2 adet Spagetti Yarn Ribbon Beyaz İplik 1 adet Spagetti Yarn Ribbon tercih edilen diğer renk 100 gr boncuk elyaf 2 adet vidalı göz Kirpik için siyah ip Burun için pembe ip Elbise için 1 adet düğme 7 numara metal tığ Spagetti yarn ailesi olarak amigurumi yapımını sizler için daha kolay bir ha..
49,99TL 59,99TL
Vergiler Hariç:46,29TL
9 ÇEŞİT
Makrome File Çanta Kiti Beyaz Makrome File Çanta Kiti Beyaz
Brand: Spagettiyarn
2x Spagetti Yarn Makrome Braided 1x Çift Ahşap Görünümlü Çanta Askısı..
44,90TL
Vergiler Hariç:41,57TL
24 ÇEŞİT
Yuvarlak Askılı Plaj Çanta Kiti Açık Lila Yuvarlak Askılı Plaj Çanta Kiti Açık Lila
Brand: Spagettiyarn
Ribbon iplikten örgü çanta seti İçerik: 3 adet tercih edilen renkte Spagetti Yarn Ribbon iplik 1 adet yuvarlak çanta askısı 1 adet 7 numara metal tığ Yapım kılavuzu   Spagetti yarn ailesi olarak çanta yapımını sizler için daha kolay bir hale getirmek adına bu seti oluşturduk. İçerisi..
49,90TL
Vergiler Hariç:46,20TL
30 ÇEŞİT
Supla Kiti Fuşya Supla Kiti Fuşya
-8 %
Brand: Spagettiyarn
6’lı Supla Kiti .4 Adet tercih edilen renkte Spagetti Yarn Ribbon İp . Grogren Kurdele .Krem Yapay Çiçek . 7 Numara Tığ   Spagetti yarn ailesi olarak supla yapımını sizler için daha kolay bir hale getirmek adına bu seti oluşturduk. İçerisinde bulunan çizimli örgü kılavuzu sayesinde si..
59,90TL 64,90TL
Vergiler Hariç:55,46TL
6 ÇEŞİT
Zürafa Model Oyuncak Sepet Kiti Sarı Zürafa Model Oyuncak Sepet Kiti Sarı
Brand: Spagettiyarn
  • 3x Büyük Boy tercih edilen renkte Spagetti Yarn Penye İplik • 1x Orta Boy Krem Spagetti Yarn Penye İplik • 16m Beyaz Ribbon İplik • 12m Siyah Ribbon İplik • 1x 9mm Tığ • 1x Yün İğnesi..
59,90TL
Vergiler Hariç:55,46TL
30 ÇEŞİT
Askılı Sepet Kiti Beyaz Askılı Sepet Kiti Beyaz
Brand: Spagettiyarn
Askılı Sepet Kiti İçeriği ; 2 x Spagetti Yarn XXLace 1 x 8 mm Tığ Spagetti yarn ailesi olarak makrome çanta yapımını sizler için daha kolay bir hale getirmek adına bu seti oluşturduk. İçerisinde bulunan çizimli örgü kılavuzu sayesinde sizde şık ve modern görünümlü bir çanta ..
29,90TL
Vergiler Hariç:27,69TL
11 ÇEŞİT
Uzun Askılı Çanta Kiti Şeker Beyaz Simli Uzun Askılı Çanta Kiti Şeker Beyaz Simli
-13 %
Brand: Spagettiyarn
Kit İçeriği ;  • 1x Spagetti Yarn Simli Ribbon  • 1x Suni Deri Çanta Askısı  • 1x 7mm Tığ   Spagetti yarn ailesi olarak çanta yapımını sizler için daha kolay bir hale getirmek adına bu seti oluşturduk. İçerisinde bulunan çizimli örgü kılavuzu sayesinde sizde şık ..
34,90TL 39,90TL
Vergiler Hariç:32,32TL
4 ÇEŞİT
Makrome Hobi Kiti Sarı Makrome Hobi Kiti Sarı
Brand: Spagettiyarn
Makrome Hobi Kit  İçeriği ; .4 mm 330 g 3 Büküm Taranabilir Makrome İpi .Ahşap Makrome Çubuğu 50 cm .Ahşap Makrome Çubuğu 30 cm .Ahşap Makrome Çemberi 18 cm .Makrome Anahtarlık Kancası 5 li paket .Ahşap Boncuk 26 mm 5 li Paket .Ahşap Halka 4,5cm 5 li Paket .Ahşap Çift Tararlık Ma..
54,90TL
Vergiler Hariç:50,83TL
25 ÇEŞİT
İlkbahar Yeşili Puset Kiti İlkbahar Yeşili Puset Kiti
22 ÇEŞİT
Zigzag Çanta Kiti Lacivert - Şeker Beyaz Zigzag Çanta Kiti Lacivert - Şeker Beyaz
Tükendi
Brand: Spagettiyarn
Kit İçeriği .2 adet 2 farklı renkte Spagettiyarn penye İplik .9 numara tığ .1 adet düğme .Klavuz Spagetti yarn ailesi olarak çanta  yapımını sizler için daha kolay bir hale getirmek adına bu seti oluşturduk. İçerisinde bulunan çizimli örgü kılavuzu sayesinde sizde şık ve mode..
39,90TL
Vergiler Hariç:36,94TL
20 ÇEŞİT
Yuvarlak Paspas Kiti 19 Yuvarlak Paspas Kiti 19
Tükendi
Brand: Spagettiyarn
Kit İçeriği ; 3 x Spagettiyarn pamuk makrome muline ip 1 x 4mm Tığ   Paspas Ölçüleri;  90 cm çapında   Spagetti yarn ailesi olarak paspas yapımını sizler için daha kolay bir hale getirmek adına bu seti oluşturduk. İçerisinde bulunan çizimli örgü kılavuzu sayesinde ..
39,99TL
Vergiler Hariç:37,03TL
26 ÇEŞİT
Yıldız Kilim Kiti Pembe -Beyaz Yıldız Kilim Kiti Pembe -Beyaz
Tükendi
Brand: Spagettiyarn
İçerik:   * 4 adet 2  farklı renkte olmak üzere Spagetti Yarn Penye İplik * 9 Numara plastik tığ * Örgü Klavuzu  Spagetti yarn ailesi olarak kilim yapımını  sizler için daha kolay bir hale getirmek adına bu seti oluşturduk. İçerisinde bulunan çizimli örgü ..
59,90TL
Vergiler Hariç:55,46TL
Mavi Yıldız Baskılı Puset Yatak + Yastık Mavi Yıldız Baskılı Puset Yatak + Yastık
-10 % Tükendi
49 ÇEŞİT
Kırlent Kılıf Kiti 43 Kırlent Kılıf Kiti 43
Tükendi
Brand: Spagettiyarn
İçerik : 2 x Tercih edilen renkte Spagetti Yarn Makrome Cake İplik 4 mm Tığ   Spagetti yarn ailesi olarak kırlent yapımını sizler için daha kolay bir hale getirmek adına bu seti oluşturduk. İçerisinde bulunan çizimli örgü kılavuzu sayesinde sizde şık ve modern görünümlü bir&nbs..
49,90TL
Vergiler Hariç:46,20TL
2 ÇEŞİT
Kaktüs Model Battaniye Kiti Şeker Beyaz Kaktüs Model Battaniye Kiti Şeker Beyaz
-6 % Tükendi
Brand: Spagettiyarn
Spagetti Yarn ailesi olarak kaktüs battaniye yapımını sizler için daha kolay bir hale getirmek adına bu seti oluşturduk. İçerisinde bulunan çizimli örgü kılavuzu sayesinde sizde pratik bir kaktüs battaniye örebilirsiniz. Kaktüs battaniye kiti için gerekli olan tüm malzemeleri bu set d..
79,90TL 84,90TL
Vergiler Hariç:73,98TL
50 ÇEŞİT
Gökkuşağı Çanta Kiti 7534 Gökkuşağı Çanta Kiti 7534
Tükendi
Brand: Spagettiyarn
Gökkuşağı Makrome Kiti 2 x Spagetti Yarn Makrome Cake 1 x 4mm Tığ Çanta Ölçüleri ; Yükseklik: 60 cm Genişlik: 40cm Spagetti yarn ailesi olarak çanta yapımını sizler için daha kolay bir hale getirmek adına bu seti oluşturduk. İçerisinde bulunan çizimli örgü kılavuzu sayesinde siz..
49,90TL
Vergiler Hariç:46,20TL
6 ÇEŞİT
Aslan Kilim Kiti Aslan Kilim Kiti
-8 % Tükendi
Brand: Spagettiyarn
• 3x Tercih edilen renkte Spagetti Yarn Penye İplik• 1x Spagetti Yarn Siyah Penye İplik• 40 m Spagetti Yarn Siyah Ribbon • 40 m Spagetti Yarn Kahverengi Ribbon• 9 Numara Tığ..
59,90TL 64,90TL
Vergiler Hariç:55,46TL
29 ÇEŞİT
Alışveriş File Çanta Kiti Füme Alışveriş File Çanta Kiti Füme
Tükendi
Brand: Spagettiyarn
Kit İçeriği 2 x Pamuk Makrome İp 1x 4mm Tığ  Spagetti yarn ailesi olarak makrome çanta yapımını sizler için daha kolay bir hale getirmek adına bu seti oluşturduk. İçerisinde bulunan çizimli örgü kılavuzu sayesinde sizde şık ve modern görünümlü bir çanta tasarlayabilirs..
34,90TL
Vergiler Hariç:32,32TL
49 ÇEŞİT
Ahşap Boncuk Askılı Çanta Kiti Ahşap Boncuk Askılı Çanta Kiti
-11 % Tükendi
Brand: Spagettiyarn
Malzemeler: • 1x Spagetti Yarn Makrome Cake • 1x Çift Ahşap Boncuklu Çanta Askısı • 1x 4mm Tığ   Kullanılan Teknikler: Zincir İlmek Kaydırma Sık İğne İkili Tırabzan..
39,90TL 44,90TL
Vergiler Hariç:36,94TL
Gösterilen: 1 ile 38 arası, toplam: 38 (1 Sayfa)
1
false
false
true
Kaldır
Değiştir