İplikler | İplik Fiyatları | İplik Modelleri
Menu
Sepetiniz

İplikler

İplik Modelleri

İplik, pamuk, yün, keten, ipek vb dokuma maddelerinin liflerinden elde edilir. Bu uzun ince lifler bükülerek ve çekilerek tekstil, dikiş, nakış, dokuma ve örgü üretimi için kullanıma uygun hale getirilir. Geçmişten bugüne kadar gelen bir kültür olan örgü sanatının başlıca elementi ipliktir.

Günümüzde daha çok hobi amaçlı kullanımı olan ipliğin geçmişte vazgeçilmez bir günlük ihtiyaç olduğu aşikâr. İnsanlar kıyafetten, yaşam alanlarına varana kadar her türlü ihtiyaçlarını iplik kullanarak gidermeye çalışmışlardır. Teknolojinin gelişmesi ve sanayileşmenin başlamasıyla birlikte iplik, üretim aşamasından kullanım evresine kadar makineler tarafından işlenmektedir.

Bu ipliklerin büyük çoğunluğu her türlü giyim ve ev tekstili üretimi için dokuma işlerinde kullanılmaktadır. Ancak azımsanmayacak kadar miktarı da belirli örgü işlemlerinden geçirilerek, el örgü ipliğine dönüştürülür. İşte Spagetti Yarn el örgü ve hobi iplikleri de bu iplerden elde edilir.

Spagetti Yarn’ın en favori ipliği olan Penye İplik, ram kenarı adı verilen kumaş fazlalıklarından üretilir. Konfeksiyon için pamuklu kumaş üretimi yapan tekstil fabrikalarından alınan bu kenar kumaşlar 2-4 cm genişliğinde uzun şeritler halinde olur. Bu şeritler belirli işlemlerden geçirilerek penye ipliğe dönüştürülür. Spagetti Yarn, atık olarak değerlendirilip çöpe atılacak olan bir malzemenin tekrar kullanılmasını sağlamış olur. Bu sayede hem bu atığın çevreye vereceği zararın önüne geçmiş olur hem de doğal kaynakların daha az tükenmesine sebep olur.

Penye iplik defalarca sökülüp tekrar kullanılmaya müsait nadir bir iplik türüdür. İstediğiniz tasarımı yapabilir memnun kalmadığınızda veya sıkıldığınızda söküp başka bir projeye dönüştürebilirsiniz. Bu iplikte en dikkat edilmesi gereken husus renk devamlılığının olmamasıdır. Renk çeşitliliği her sezona bağlı olarak sürekli değişiklik gösterir ve hiçbir rengin devamı yoktur. Bu sebepten dolayı beğendiğiniz bir rengi bulduğunuz anda kullanmak istediğiniz kadarını tek seferde sipariş vermeniz önerilir aksi halde aynı renk bir daha bulunamayabilir.

Pamuk Makrome, Ribbon, XXLace ve Barbante iplikleri de Spagetti Yarn’ın en favori hobi iplikleri arasında yer alır.  Pamuk Makrome ürünü zamanla geliştirilerek Makrome Cake ve Simli Pamuk Makrome gibi farklı versiyonları üretilmiştir. En sevilen renklerinden olan  Haki Pamuk Makrome İp Ribbon da, Kapalı Bej Ribbon İp en popüler ipler arasında yer almaktadır. Aynı şekilde Simli Ribbon da Pamuklu Ribbon ipliğinin simli halidir. Bu ipliklerimiz ile yapabilecekleriniz hayal gücünüzle sınırlı olmakla birlikte oldukça fazladır; sepetler, çantalar, kilimler, suplalar, kırlent kılıfları ve daha birçok ev tekstilini ve moda aksesuarını örebilirsiniz.

Spagetti Yarn Slim Cotton ise diğer iplikler gibi geri dönüştürülmüş pamuktan elde edilen ve en sevilen amigurumi ipliklerindendir. Slim Cotton Plus ve Slim Cotton olmak üzere iki farklı kalınlıkta satılır.

Tüm bu geri dönüşüm yoluyla elde edilen ipliklerde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur lot farklılıklarıdır. Örneğin farklı tarih aralıklarında sipariş vereceğiniz kırmızı renkte bir Ribbon ipliğinin, iki farklı tarihlerde verilen siparişte ufak renk farklılığı olması ihtimali göz önünde bulundurulmalıdır. Bu duruma lot farklılığı adı verilir ve sezonsal olarak renk tonları ufak nüanslarla fark edebilir. Bu farklılıklar çoğu zaman fark edilmeyecek kadar azdır.  Dolayısıyla yine bu ipliklerde de ihtiyacınız olan kadarını hatta projenizin yarım kalma ihtimaline karşın bir fazlasını tek seferde sipariş vermeniz önerilir.

El örgü ipliklerinin yanı sıra bohem tarzının vazgeçilmezi renk renk çeşit çeşit Makrome ipliklerini de Spagetti Yarn’da bulabilirsiniz; Makrome Rope Halat İp, Makrome String Tarama İpi ve Makrome Braided Örgülü İpler olmak üzere üç ürün grubundan oluşmaktadır. Makrome Halat İpi bükümlü makrome ipliklerindendir, 3 parçaya ayrılmış onlarca kat pamuk ipliğinin bir araya toplanıp burgu haline getirilmesinden oluşur. 2 mm ‘den 10 mm’ye kadar kalınlık aralığı mevcuttur. Yapacağınız projeye bağlı olarak dilediğiniz kalınlıkta tercih edebilirsiniz. En çok tercih edilen ürünler arasında 4mm 330g Şeker Beyaz 3 Büküm Halat Makrome İpi yer almaktadır. Duvar süsleri, düş kapanları, salıncaklar, hamaklar ve saksılıklar gibi birçok aksesuarı tığ veya şiş kullanmaksızın sadece elleriniz ile basit düğüm tekniklerini uygulayarak kolaylıkla tasarlayabilirsiniz. Makrome Tarama ipi ise adından anlaşıldığı üzere tarama gerektiren makrome projeleri için en ideal iplik türüdür. Tarama ipi makrome halat ipinden farklı olarak tek burgulu bir iplik türüdür. Yine bu iplikte de 2 mm’den 5 mm’ye kadar farklı kalınlıkları bulabilirsiniz. Duvar süsü, kırlent kılıfı, runner ve çanta tasarımlarının yanı sıra son günlerin favori hediyeliklerinden olan makrome hediyelik anahtarlık projesinin en popüler ipliğidir. Oldukça ekonomik bir hediyelik olacak olan makrome anahtarlığı çok kolay ve kısa süre içerisinde yapabilirsiniz. Bu proje için gereken tüm malzemeleri Spagetti yarn’dan temin edebilirsiniz.

Son günlerin en favori ipliklerinden olan supla ve runner gibi tasarımlarla bütünleşmiş Polyester Makrome ipliğini de Spagetti Yarn sizler için bünyesine eklemiş bulunmaktadır. 2 mm ve 4 mm olmak üzere iki kalınlıktan oluşur. İnce olan Polyester Makrome ile muhteşem suplalar ve runnerlar yapabilecekken 4 mm ile de harika sepetler yapabilirsiniz.

Geri dönüştürülmüş ipliklerin yanı sıra orijinal içeriklere sahip olan Gazzal markasına ait iplikleri de Spagetti Yarn’da bulabilirsiniz. Gazzal, üstün kalite pamuk, yün ve alpaca gibi içeriklerden oluşan muhteşem bir iplik koleksiyonuna sahiptir. Amigurumi denince akla ilk gelen markalardan biridir, çünkü Giza ve Baby Cotton gibi en popüler amigurumi iplerinin üreticisidir. Spagetti Yarn Türkiye’de uzun yıllardır geri dönüştürülmüş iplik sektörünün lider firması olarak ilerlemektedir. Ancak Gazzal markasının bu ideolojiyi ve Spagetti yarn marka kalitesini daha üst noktalara taşıyacağı aşikardır. Nitekim Gazzal ipleri özenle seçilmiş dünyanın en kaliteli pamuğu olan Giza pamuğu, %100 doğal yünden elde edilen yün ve alpaca gibi hammaddelerden oluşan olağanüstü kaliteye sahip iplerdir.

Spagettiyarn.com’dan temin edebileceğiniz Gazzal iplikleri şunlardır; Baby Cotton, Baby Cotton XL, Baby Cotton 25, Baby Cotton Rainbow, Giza ve Organic Baby Cotton gibi amigurumi ipliklerine ilaveten Baby Wool, Baby Wool XL, Viking ve Wool 175 gibi yünlü iplikleri de mevcuttur. Rock ‘N’ Roll ise fantazi tarzı muhteşem parlaklığa ve dokuya sahip bir ipliktir. Bunların yanı sıra %100 el boyaması olan Happy Feet ve Unicorn gibi harika ipleri de Spagetti Yarn’da bulabilirsiniz.

Gazzal ipleri ile amigurumi projeleri başta olmak üzere, hırka, kazak, yelek, çorap, atkı, bere, şal vb gibi giysileri, battaniye, kırlent, supla ve daha birçok ev tekstili aksesuarlarını yapabilirsiniz.

İplik Fiyatları

Tüm Spagetti Yarn ipliklerine ve Gazzal İpliklerine en uygun fiyatlarla spagettiyarn.com’dan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda tüm kampanyalardan ve duyurulardan haberdar olmak için Spagetti Yarn’ı sosyal medya mecralarından takip edebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz ürünleri daha avantajlı fiyatlardan satın alabilirsiniz.

YouTube platformu üzerinden Spagetti Yarn’a abone olarak hem örgü örmeyi öğrenebilir hem de popüler örgü ve makrome projelerinin nasıl yapıldığını eğitici videolarımız aracılığı ile izleyerek uygulayabilirsiniz.

Spagetti Yarn ‘da hobi ipliklerinden el örgü ipliklerine, kalın örgü ipinden amigurumi ipliklerine, yünlü ipliklerden pamuklu ipliklere, makrome ipliklerinden polyester ipliklere kadar renk renk her türlü her zevke hitap eden ipleri bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken öreceğiniz projeyi belirleyip spagettiyarn.com’u ziyaret ederek projenize uygun ipliği dilediğiniz renkte sipariş vermektir. Spagetti yarn size bu ürünleri 3 iş günü içerisinde güvenli bir şekilde ulaştıracaktır.

Spagetti Yarn Örgü İpleri

Spagetti Yarn olarak uzun yıllardır sizlerle birlikteyiz. Şu ana kadar sizler için en kaliteli ve en kullanışlı ürünleri üretmeye çalıştık. AR-GE çalışmalarımızla bunun için uğraşlarımız devam ediyor ve her geçen gün büyüyor, yenileniyoruz. Spagetti Yarn olarak sizlere geniş bir ürün yelpazesi ve her ürün için çeşitli renk opsiyonları sunuyoruz. Peki Spagetti Yarn ipliklerimizin özelliği nedir? Neden bizi seçmelisiniz? İplerimizin ağırlıkları, uzunlukları ve diğer özellikleri nelerdir? Bu yazımızla kafanızdaki tüm soru işaretlerini yanıtlayacağız.

Spagetti Yarn ipliklerimizin özelliği geri dönüşümden elde edilmesidir. Akıllardaki soruyu duyar gibiyim; bu ürünleri geri dönüşümden nasıl elde ediyoruz? Bölgemizdeki anlaşmalı olduğumuz tekstil ve kumaş şirketleri, bize üretim fazlası olan kumaşlarını gönderirler. Bu atık bizlere ram kenarı olarak gelmektedir. Bu ürünler firmamızda ayıklanır belli işlemlerin ardından bobin haline getirilir ve etiketlenir. Ailemizin ilk üyesi Penye ipliktir.

Penye İplik

Penye ipliğimizin
 ağırlığı değişkendir. Bu değişkenliğin nedeni, geri dönüştürdüğümüz kumaşların cinsinin farklılığıdır. Bir bobinin ağırlığı 650-1000g arasında değişmektedir, ortalama 120-130m’dir. Penye ipliklerimiz için sınırsız renk çeşidi vardır, ancak yine geri dönüşüm olmasından sebep renk devamlılığı olmayabilir. Bu yüzden müşterilerimize daima projesi için gerekli olan ipliği tek defada sipariş vermelerini öneriyoruz.

Makrome, Makrome Cake, Ribbon, Barbante, XXLace, Slim Cotton, Barbante

Diğer ürünlerimiz Makrome, Makrome Cake, Ribbon, XXLace, Barbante ve Slim Cotton’dur.

Slim Cotton ipliğimiz 100g ağırlığındadır ve 170m uzunluğundadır. 30 renk seçeneği vardır. Makrome, Makrome Cake, Ribbon, Barbante ve XXLace ürünlerimiz 250g ağırlığındadır. Makrome Cake ürünümüz için 50, diğer ürünlerimiz için ise 30 farklı renk seçeneği vardır.

Makrome ve Soft Cake

Ailemizin son üyeleri Makrome İplikleri ve Soft Cake ipimizdir. Makrome iplikleri kendi içinde üçe ayrılmaktadır. Bu grupta Rope YarnMakrome Tek Büküm ve Makrome Braided yer alır. Makrome Rope, bükümlü bir yapıya sahiptir. Tek Büküm Makrome’nin tarama özelliği vardır; Makrome Rope ise örgülü bir yapıya sahiptir. Her birinin 11 farklı renk seçeneği ve farklı kalınlıkları mevcuttur.

Soft Cake ise diğer ürünlerimizden farklı olarak orijinal bir üründür. Geri dönüşüm ürünü değildir. %55 pamuk ve %45 akrilik içerir ve üst giyim için en uygun iptir. Birbirinden güzel projeler yapabilirsiniz. Kazak örmek, hırka örmek, yelek örmek bunlardan sadece bazıları. Örgü modelini seçip projenizi hayata geçirebilirsiniz. Yalnızca üst giyim değil, birbirinden güzel patikler örebilirsiniz.


İplikler | İplik Fiyatları | İplik Modelleri
Brand: Spagetti Yarn
“Örmek huzur verir” sloganıyla çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Siz değerliörgü severlerimizden ilham alarak hazırladığımız bu dergide Spagetti Yarn'ın kurulduğugünden beri ürettiği ipliklere, bu ipliklerden elde edilen projelere, popüler tasarımlarınyapım kılavuzlarına, sürpriz indir..
74,99TL
Vergiler Hariç:68,17TL
37 ÇEŞİT
Slim Cotton Mint Yeşil El Örgü İpliği Slim Cotton Mint Yeşil El Örgü İpliği
Brand: Spagetti Yarn
      Spagetti Yarn Slim Cotton tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen hobi ipliğidir. Slim Cotton hafif, yumuşak ve katlardan oluşan bir yapıya sahiptir. Slim Cotton ipliği ile amigurumi, kıyafet, battaniye gibi ürünlerin yanı sıra her türlü ev dekorasyon ürü..
19,99TL
Vergiler Hariç:18,17TL
36 ÇEŞİT
3mm 500g Yavruağzı 2 Büküm Halat Makrome İpi 3mm 500g Yavruağzı 2 Büküm Halat Makrome İpi
Stokta Yok
Brand: Spagetti Yarn
UYARI! Ürün fotoğraflarındaki renkler görüntülenen cihaza göre ton farkı gösterebilir. Lütfen ihtiyacınız olan kadar ürünü tek seferde sipariş ediniz. Aksi halde üründeki LOT farkı nedeniyle aynı renk tonunu bulamayabilirsiniz! Ürünler 2 ve katları şeklinde sipariş verildiğinde toplu pak..
64,99TL 72,99TL
Vergiler Hariç:59,08TL
38 ÇEŞİT
Pure Cotton Safran Sarı El Örgü İpliği Pure Cotton Safran Sarı El Örgü İpliği
Stokta Yok
Brand: Spagetti Yarn
                                                                           Spagetti Yarn Pure Cotton e..
35,99TL 39,90TL
Vergiler Hariç:32,72TL
27 ÇEŞİT
Kağıt İp Lila El Örgü İpliği Kağıt İp Lila El Örgü İpliği
Brand: Spagetti Yarn
    Yaz aylarının vazgeçilmezi Kağıt iplik artık Spagetti Yarn'da.Şık ve modern çanta, şapka, kemer gibi moda aksesuarlarının yanı sıra supla, runner, kırlent gibi dekoratif ev aksesuarları da rahatlıkla yapılabilir. Hayal gücünüzle sınırlı olarak her türlü tığ işi projelerinizde kul..
89,90TL
Vergiler Hariç:81,73TL
36 ÇEŞİT
Lux Velvet Turkuaz Kadife El Örgü İpliği Lux Velvet Turkuaz Kadife El Örgü İpliği
Brand: Spagetti Yarn
    Spagetti Yarn Lux Velvet, yumuşak tuşeli ve üstün kaliteli kadife ipliktir. Hem bebekler hem de yetişkinler için kıyafetler ve Amigurumi oyuncaklar örmek için mükemmeldir. Ayrıca bebek battaniyesi, koltuk şalı ve yastık gibi ev aksesuarları örmek için de ideal bir ipliktir. ..
66,99TL
Vergiler Hariç:60,90TL
38 ÇEŞİT
Mercerized Cotton Açık Pembe El Örgü İpliği Mercerized Cotton Açık Pembe El Örgü İpliği
Brand: Spagetti Yarn
      Mercerized Cotton ipliği üstün kaliteli %100 merserize pamuktan elde edilir. Yumuşacık, parlak ve hafif yapısı sayesinde yaz aylarının vazgeçilmez iplik türüdür. Mercerized Cotton ile amigurumi başta olmak üzere bebek ürünleri ve yazlık giysilerin yanı sıra kırlent kılıf..
49,90TL
Vergiler Hariç:45,36TL
35 ÇEŞİT
Slim Cotton Plus Menekşe El Örgü İpliği Slim Cotton Plus Menekşe El Örgü İpliği
Brand: Spagetti Yarn
    Spagetti Yarn Slim Cotton tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen hobi ipliğidir. Slim Cotton hafif, yumuşak ve 1 mm kalınlığında katlardan oluşan bir yapıya sahiptir. Slim Cotton Plus ipliği ile amigurumi, kıyafet, battaniye gibi ürünlerin yanı sıra her türlü ev..
29,99TL
Vergiler Hariç:27,26TL
20 ÇEŞİT
Polyester Makrome 2mm 100g Vizon El Örgü İpliği Polyester Makrome 2mm 100g Vizon El Örgü İpliği
Brand: Spagetti Yarn
    Spagetti Yarn Makrome Polyester ipliği Polyesterden üretilmiştir. Makrome Polyester ipliği solmayan canlı ve parlak bir görüntüsü vardır. Çanta, Supla, Runner ve diğer makrome projelerinin yapımında kullanabilirsiniz.  UYARI! Ürün fotoğraflarındaki renkler görüntülene..
32,49TL
Vergiler Hariç:29,54TL
10 ÇEŞİT
Raffia Natürel El Örgü İpliği Raffia Natürel El Örgü İpliği
Brand: Spagetti Yarn
   Spagetti Yarn Raffia, %100 kağıttan üretilmiştir. Tığ işi için kullanıma uygundur. Bu hafif iplik ile hediye paketleme ve süsleme işlerinin yanı sıra çanta, şapka gibi projeler ile supla, sepet gibi ev aksesuarları da yapapabilirsiniz.Her bir bobin yaklaşık 100m uzunluğundadır anca..
54,90TL
Vergiler Hariç:49,91TL
43 ÇEŞİT
Alize Velluto 490 Bahçe Nanesi El Örgü İpliği Alize Velluto 490 Bahçe Nanesi El Örgü İpliği
Brand: Alize
                                                                           Alize'nin en çok tercih edi..
41,90TL
Vergiler Hariç:38,09TL
23 ÇEŞİT
Alize Softy Mega 530 Koyu Bej El Örgü İpliği Alize Softy Mega 530 Koyu Bej El Örgü İpliği
Brand: Alize
                                                                             Alize Softy Mega yu..
37,90TL
Vergiler Hariç:34,46TL
27 ÇEŞİT
Alize Puffy Fine Bebe Mavi El Örgü İpliği Alize Puffy Fine Bebe Mavi El Örgü İpliği
Brand: Alize
                                                  Alize Puffy Fine bir çok alanda kullanıma uygun bir fantezi iplik türüdür. Alize Puffy ipliğinin daha ince versiyonudu..
43,90TL
Vergiler Hariç:39,91TL
13 ÇEŞİT
Alize Diva Yağ Yeşil El Örgü İpliği Alize Diva Yağ Yeşil El Örgü İpliği
Brand: Alize
                                                                           Alize Diva her türlü tığ ve..
43,90TL
Vergiler Hariç:39,91TL
20 ÇEŞİT
Makrome Cake Yaz Bahçesi El Örgü İpliği Makrome Cake Yaz Bahçesi El Örgü İpliği
Brand: Spagetti Yarn
    Spagetti Yarn Makrome Cake ipliğinin bir bobini içerisinde bulunan 5 farklı rengin uyumu ile ördüğünüz ürünlerde benzersiz bir görünüm elde edebilirsiniz. Farklı renkler olmasına rağmen yumuşak renk geçişleri örülen ürünün bir bütün olarak görünmesini sağlayacaktır. Spagetti..
93,99TL
Vergiler Hariç:85,45TL
24 ÇEŞİT
Barbante Hardal Sarı El Örgü İpliği Barbante Hardal Sarı El Örgü İpliği
Stokta Yok
Brand: Spagetti Yarn
    Spagetti Yarn Barbante tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen hobi ipliğidir. Barbante iplik hafif, yumuşak ve katlardan oluşan burgulu bir yapıya sahiptir. Ortalama 2 mm kalınlığındadır. Barbante ipliği ile çanta, battaniye, büyük boy amigurumi gibi tığ veya şi..
45,99TL 56,99TL
Vergiler Hariç:41,81TL
12 ÇEŞİT
4mm 330g Füme Makrome Tarama İpi 4mm 330g Füme Makrome Tarama İpi
Stokta Yok
Brand: Spagetti Yarn
Spagetti Yarn Makrome String Tarama İp'i tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen bir hobi ipliğidir. Tarama ipi 4mm kalınlığında ve tek burgudan oluşan bir yapıya sahiptir. Makrome String Tarama ipi ile düş kapanı, duvar süsü, takı, anahtarlık gibi birbirinden güzel m..
64,99TL 75,99TL
Vergiler Hariç:59,08TL
36 ÇEŞİT
XXLace Yavruağzı El Örgü İpliği XXLace Yavruağzı El Örgü İpliği
Brand: Spagetti Yarn
    Spagetti Yarn XXLace tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen hobi ipliğidir. XXLace İplik, hafif ve 4 mm çapında örgülü bir yapıya sahiptir. Yuvarlak ve tok yapısı sayesinde XXLace iplik ile harika sepetler, çantalar örebilirsiniz. Aynı zamanda makrome projeleri içind..
59,99TL
Vergiler Hariç:54,54TL
15 ÇEŞİT
Soft Cake Cennet Kuşu El Örgü İpliği Soft Cake Cennet Kuşu El Örgü İpliği
Brand: Spagetti Yarn
Spagetti Yarn Soft Cake premium kalite, pamuk/akrilikten oluşan orijinal bir ipliktir. Birbirinden güzel 5 rengin geçişinden oluşur. Bu muhteşem renk uyumu ördüğünüz her projenin benzersiz güzellikte olmasını sağlar. Soft Cake, hafif, yumaşak ve 4 katlı bükümsüz bir yapıya sahiptir. Bu muhteşem..
199,99TL
Vergiler Hariç:181,81TL
57 ÇEŞİT
Alize Cotton Gold 015 Su Yeşil El Örgü İpliği Alize Cotton Gold 015 Su Yeşil El Örgü İpliği
Brand: Alize
                                                                           Alize Cotton Gold her türlü..
57,90TL
Vergiler Hariç:52,64TL
37 ÇEŞİT
Pamuk Makrome Yavruağzı El Örgü İpliği Pamuk Makrome Yavruağzı El Örgü İpliği
Brand: Spagetti Yarn
      Spagetti Yarn Pamuk Makrome tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen hobi ipliğidir. Pamuk Makrome ipliği hafif, yumuşak ve 2 mm kalınlığından oluşan zincir benzeri bir yapıya sahiptir. Bu muhteşem iplik yapabileceklerinizin sınırı yoktur; çanta, kili..
64,99TL
Vergiler Hariç:59,08TL
13 ÇEŞİT
5mm 330g Siyah Makrome Tarama İpi 5mm 330g Siyah Makrome Tarama İpi
Stokta Yok
Brand: Spagetti Yarn
Spagetti Yarn Makrome String Tarama İp'i tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen bir hobi ipliğidir. Tarama ipi 5mm kalınlığında ve tek burgudan oluşan bir yapıya sahiptir. Makrome String Tarama ipi ile düş kapanı, duvar süsü, takı, anahtarlık gibi birbirinden güzel m..
64,99TL 75,99TL
Vergiler Hariç:59,08TL
29 ÇEŞİT
NAKO ELİT BABY 3411 NAKO ELİT BABY 3411
Brand: Nako
                                                                           Nako Elit Baby her türlü tı..
40,99TL
Vergiler Hariç:37,26TL
29 ÇEŞİT
4mm 330g Mint 3 Büküm Halat Makrome İpi 4mm 330g Mint 3 Büküm Halat Makrome İpi
Stokta Yok
Brand: Spagetti Yarn
Spagetti Yarn Makrome Rope Halat İp'i tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen bir hobi ipliğidir. Halat ip 4mm kalınlığında ve 3 bükümden oluşan bir yapıya sahiptir. Makrome Halat ipi ile düş kapanı, duvar süsü, takı, runner gibi birbirinden güzel makrome projele..
56,99TL 68,99TL
Vergiler Hariç:51,81TL
19 ÇEŞİT
3mm 250g Beyaz Makrome Tarama İpi 3mm 250g Beyaz Makrome Tarama İpi
Brand: Spagetti Yarn
Spagetti Yarn Makrome String Tarama İp'i tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen bir hobi ipliğidir. Tarama ipi 3mm kalınlığında ve tek burgudan oluşan bir yapıya sahiptir. Makrome String Tarama ipi ile düş kapanı, duvar süsü, takı, anahtarlık gibi birbirinden güzel m..
54,99TL
Vergiler Hariç:49,99TL
44 ÇEŞİT
NAKO BONBON CLASSİC 98511 NAKO BONBON CLASSİC 98511
Brand: Nako
                                                                           Nako Bonbon Classic Sonbaha..
33,99TL
Vergiler Hariç:30,90TL
20 ÇEŞİT
Polyester Makrome 4mm 250g Açık Lila El Örgü İpliği Polyester Makrome 4mm 250g Açık Lila El Örgü İpliği
Brand: Spagetti Yarn
    Spagetti Yarn Makrome Polyester ipliği Polyesterden üretilmiştir. Makrome Polyester ipliği solmayan canlı ve parlak bir görüntüsü vardır. Çanta, Supla, Sepet gibi tığ işi projelerinizin yanı sıra makrome tasarımlarınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.   UYARI! Ürün..
59,99TL
Vergiler Hariç:54,54TL
41 ÇEŞİT
Kartopu Aksoft Bebe Pembe El Örgü İpliği K782 Kartopu Aksoft Bebe Pembe El Örgü İpliği K782
Brand: Kartopu
Kartopu Ak-Soft Sonbahar-Kış sezonunda her türlü tığ veya şiş işi projelerinizde kullanabileceğiniz mükemmel bir iplik türüdür. Yumuşacık dokusu ve geniş renk çeşitliliği bu ürünü öne çıkaran en büyük özelliklerdendir. Ak-Soft ile kazak, atkı, bere, patik, battaniye, hırka gibi birçok projenizi kola..
34,99TL
Vergiler Hariç:31,81TL
43 ÇEŞİT
NAKO PIRLANTA 6740 NAKO PIRLANTA 6740
Brand: Nako
                                                                           Nako Pırlanta her türlü tığ..
43,99TL
Vergiler Hariç:39,99TL
24 ÇEŞİT
NAKO BEBE 100-23072 NAKO BEBE 100-23072
Brand: Nako
                                                                           Bebe 100, Nako'nun en sevil..
38,99TL
Vergiler Hariç:35,45TL
9 ÇEŞİT
Simli Makrome Bebe Pembe (Gümüş Sim) El Örgü İpliği Simli Makrome Bebe Pembe (Gümüş Sim) El Örgü İpliği
Brand: Spagetti Yarn
    Spagetti Yarn Simli Pamuk Makrome tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen hobi ipliğidir. Simli Makrome ipliği düz Pamuk Makromeden ayıran tek özellik içerisindeki sim ipliktir. Aynı şekilde hafif, yumuşak ve 2 mm kalınlığından oluşan zincir benzeri bir yapıya sa..
74,99TL
Vergiler Hariç:68,17TL
34 ÇEŞİT
Ribbon Menekşe El Örgü İpliği Ribbon Menekşe El Örgü İpliği
Brand: Spagetti Yarn
    Spagetti Yarn Ribbon tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen hobi ipliğidir. Ribbon İplik, hafif, yumuşak ve 6 mm eninde düz bir yüzeye sahiptir. Kullanımı oldukça kolay olan Ribbon İpliği ile çanta, supla, runner, paspas ve daha birçok tasarımı örebilirsiniz. ..
59,99TL
Vergiler Hariç:54,54TL
20 ÇEŞİT
Kartopu Melange Wool K1892 Çikolata Kahve El Örgü İpliği Kartopu Melange Wool K1892 Çikolata Kahve El Örgü İpliği
Brand: Kartopu
                                                                           Kartopu Melange Wool kış ay..
37,99TL
Vergiler Hariç:34,54TL
8 ÇEŞİT
Kartopu Anakuzusu K333 Soft Sarı El Örgü İpliği Kartopu Anakuzusu K333 Soft Sarı El Örgü İpliği
Brand: Kartopu
                                                                           Kartopu Anakuzusu dört mevs..
46,99TL
Vergiler Hariç:42,72TL
32 ÇEŞİT
Kartopu Cotton Love Karmen El Örgü İpliği K104 Kartopu Cotton Love Karmen El Örgü İpliği K104
Brand: Kartopu
Kartopu Cotton Love sektörün en sevilen pamuk iplikleri arasında yer alır. Her türlü tığ veya şiş işi projelerinizde kullanıma uygun bir iplik türüdür. Geniş renk çeşitliliği ve yumuşacık dokusu bu ürünü öne çıkaran en büyük özelliklerdendir. Pamuklu içeriğinden sebep İlkbahar-Yaz sezonu için mükemm..
52,99TL
Vergiler Hariç:48,17TL
26 ÇEŞİT
Kartopu No: 1 Hardal Sarı El Örgü İpliği K1854 Kartopu No: 1 Hardal Sarı El Örgü İpliği K1854
Brand: Kartopu
                                                                             Kartopu No:1 yumuşa..
35,99TL
Vergiler Hariç:32,72TL
15 ÇEŞİT
2mm 250g Şeker Beyaz Makrome Tarama İpi 2mm 250g Şeker Beyaz Makrome Tarama İpi
Brand: Spagetti Yarn
Spagetti Yarn Makrome String Tarama İp'i tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen bir hobi ipliğidir. Tarama ipi 2mm kalınlığında ve tek burgudan oluşan bir yapıya sahiptir. Makrome String Tarama ipi ile düş kapanı, duvar süsü, takı, anahtarlık gibi birbirinden güzel m..
54,99TL
Vergiler Hariç:49,99TL
19 ÇEŞİT
Pamuk Makrome 3mm Sarı El Örgü İpliği
Brand: Spagetti Yarn
                                                                           Spagetti Yarn Pamuk Makrome..
64,99TL
Vergiler Hariç:59,08TL
28 ÇEŞİT
NAKO BONBON KRİSTAL 98685 NAKO BONBON KRİSTAL 98685
Brand: Nako
                                                                           Bonbon Kristal en sevilen N..
33,99TL
Vergiler Hariç:30,90TL
16 ÇEŞİT
Alize Diva Batik 7829 El Örgü İpliği Alize Diva Batik 7829 El Örgü İpliği
Brand: Alize
                                                                             Alize Diva Batik he..
46,90TL
Vergiler Hariç:42,64TL
19 ÇEŞİT
Tüvit Velvet Mor Kadife El Örgü İpliği Tüvit Velvet Mor Kadife El Örgü İpliği
Stokta Yok
Brand: Spagetti Yarn
    Spagetti Yarn Tweed Velvet, yumuşak tuşeli ve üstün kaliteli kadife ipliktir. İki rengin muhteşem uyumundan oluşan tüvit bir yapıya sahiptir. Hem bebekler hem de yetişkinler için kıyafetler ve Amigurumi oyuncaklar örmek için mükemmeldir. Ayrıca bebek battaniyesi, koltuk şalı ve y..
55,99TL 66,99TL
Vergiler Hariç:50,90TL
13 ÇEŞİT
Dolgulu Makrome Koyu Bej 250g El Örgü İpliği
Stokta Yok
Brand: Spagetti Yarn
Dolgulu Makrome ipliği 250g ağırlığında, 50m uzunluğunda, 5mm kalınlığındadır. İçeriği %70 pamuk %30 polyesterden oluşmaktadır, örgülü bir yapıya sahip olup iç kısmı dolguludur. Başta duvar süsü, bitki askısıları gibi makrome projelerinin yanı sıra her türlü tığ işi projesi için de uygundur; sepet..
64,99TL 74,99TL
Vergiler Hariç:59,08TL
45 ÇEŞİT
Alize Superlana Maxi 455 Alize Superlana Maxi 455
Brand: Alize
                                                                             Superlana Maxi en s..
41,90TL
Vergiler Hariç:38,09TL
50 ÇEŞİT
Alize Baby Best 27 Lila El Örgü İpliği Alize Baby Best 27 Lila El Örgü İpliği
Brand: Alize
                                                                             Alize Baby Best her..
41,90TL
Vergiler Hariç:38,09TL
3 ÇEŞİT
6mm 500g Hardal 3 Büküm Halat Makrome İpi 6mm 500g Hardal 3 Büküm Halat Makrome İpi
Stokta Yok
Brand: Spagetti Yarn
Spagetti Yarn Makrome Rope Halat İp'i tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen bir hobi ipliğidir. Halat ip 6mm kalınlığında ve 3 bükümden oluşan bir yapıya sahiptir. Makrome Halat ipi ile düş kapanı, duvar süsü, takı, runner gibi birbirinden güzel makrome projele..
64,99TL 84,99TL
Vergiler Hariç:59,08TL
38 ÇEŞİT
NAKO SÜPER İNCİ 10129 NAKO SÜPER İNCİ 10129
Brand: Nako
                                                                           Süper İnci en sevilen Nako ..
40,99TL
Vergiler Hariç:37,26TL
7 ÇEŞİT
Woolly Cake Vizon Tonları El Örgü İpliği Woolly Cake Vizon Tonları El Örgü İpliği
Brand: Spagetti Yarn
                                                                             Woolly Cake, 5 reng..
214,90TL
Vergiler Hariç:195,36TL
14 ÇEŞİT
Makrome Ombre Dünya Renkleri El Örgü İpliği Makrome Ombre Dünya Renkleri El Örgü İpliği
Brand: Spagetti Yarn
    Spagetti Yarn Makrome Ombre ipliğinin bir bobini içerisinde bulunan 5 farklı rengin uyumu ile ördüğünüz ürünlerde benzersiz bir görünüm elde edebilirsiniz. Farklı renkler olmasına rağmen yumuşak renk geçişleri örülen ürünün bir bütün olarak görünmesini sağlayacaktır. Spagett..
99,99TL
Vergiler Hariç:90,90TL
19 ÇEŞİT
Baby Cotton Fıstık Yeşil El Örgü İpliği Baby Cotton Fıstık Yeşil El Örgü İpliği
Brand: Spagetti Yarn
                                                                             Spagetti Yarn Baby ..
38,90TL
Vergiler Hariç:35,36TL
19 ÇEŞİT
Alize Angora Gold Batik 2970 El Örgü İpliği Alize Angora Gold Batik 2970 El Örgü İpliği
Brand: Alize
                                                                             Angora Gold Batik e..
45,90TL
Vergiler Hariç:41,73TL
13 ÇEŞİT
2mm 250g Kiremit 2 Büküm Halat Makrome İpi 2mm 250g Kiremit 2 Büküm Halat Makrome İpi
Brand: Spagetti Yarn
       Spagetti Yarn Makrome Rope Halat İp'i tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen bir hobi ipliğidir. Halat ip 2mm kalınlığında ve 2 bükümden oluşan bir yapıya sahiptir. Makrome Halat ipi ile düş kapanı, duvar süsü, takı, runner gibi birbiri..
65,99TL
Vergiler Hariç:59,99TL
22 ÇEŞİT
Alize Cotton Gold Batik 6792 Alize Cotton Gold Batik 6792
Brand: Alize
                                                                             Alize Cotton Gold B..
58,90TL
Vergiler Hariç:53,55TL
52 ÇEŞİT
Alize Angora Gold Beyaz El Örgü İpliği Alize Angora Gold Beyaz El Örgü İpliği
Brand: Alize
                                                                           Angora Gold en sevilen Aliz..
43,90TL
Vergiler Hariç:39,91TL
5 ÇEŞİT
Baby Wool Şeker Beyaz El Örgü İpliği Baby Wool Şeker Beyaz El Örgü İpliği
Stokta Yok
Brand: Spagetti Yarn
                                                                           Spagetti Yarn 2022/2023 sez..
41,99TL 46,99TL
Vergiler Hariç:38,17TL
36 ÇEŞİT
Alize Softy Plus 147 Eflatun El Örgü İpliği Alize Softy Plus 147 Eflatun El Örgü İpliği
Brand: Alize
                                                                             Alize Softy Plus yu..
35,99TL
Vergiler Hariç:32,72TL
46 ÇEŞİT
YarnArt Jeans Menekşe El Örgü İpliği YarnArt Jeans Menekşe El Örgü İpliği
Brand: YarnArt
                                                                           Amigurumi projelerinin vazg..
29,99TL
Vergiler Hariç:27,26TL
Brand: Spagetti Yarn
Spagetti Yarn Pure Cotton el örgü ipliği üstün kaliteli %100 pamuktan üretilmiştir. Hem şiş hem de tığ işi için kullanıma uygundur. Bu hafif iplik, yazlık giysiler, bebek ürünleri, punch projeleri, ev aksesuarları ve özellikle amigurumi projeleri için mükemmeldir. %100 pamuk içeriği sayesinde bebek..
79,99TL
Vergiler Hariç:72,72TL
4 ÇEŞİT
8mm 1kg Koyu Bej 3 Büküm Halat Makrome İpi 8mm 1kg Koyu Bej 3 Büküm Halat Makrome İpi
Stokta Yok
Brand: Spagetti Yarn
Spagetti Yarn Makrome Rope Halat İp'i tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen bir hobi ipliğidir. Halat ip 8mm kalınlığında ve 3 bükümden oluşan bir yapıya sahiptir. Makrome Halat ipi ile düş kapanı, duvar süsü, takı, runner gibi birbirinden güzel makrome projele..
126,99TL 141,99TL
Vergiler Hariç:115,45TL
36 ÇEŞİT
3mm 250g Mint 2 Büküm Halat Makrome İpi 3mm 250g Mint 2 Büküm Halat Makrome İpi
Brand: Spagetti Yarn
         Spagetti Yarn Makrome Rope Halat İp'i tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen bir hobi ipliğidir. Halat ip 3mm kalınlığında ve 2 bükümden oluşan bir yapıya sahiptir. Makrome Halat ipi ile düş kapanı, duvar süsü, takı, runner..
65,99TL
Vergiler Hariç:59,99TL
Max Velvet Bebe Pembe Kadife El Örgü İpliği Max Velvet Bebe Pembe Kadife El Örgü İpliği
Stokta Yok
Brand: Spagetti Yarn
    Spagetti Yarn Max Velvet, yumuşak tuşeli ve kalın bir kadife ipliktir. Koltuk örtüsü, battaniye, kilim gibi tığ veya şiş işi ev aksesuarları örmek için mükemmeldir. Max Velvet ayrıca parmak örme tekniğine de uygun kalınlıktadır. UYARI! Ürün fotoğraflarındaki renkler görünt..
117,99TL 138,90TL
Vergiler Hariç:107,26TL
30 ÇEŞİT
Fox Velvet Mint Yeşil Kadife El Örgü İpliği Fox Velvet Mint Yeşil Kadife El Örgü İpliği
Stokta Yok
Brand: Spagetti Yarn
    Spagetti Yarn Fox Velvet, yumuşacık tüylü ve kürk görünümlü bir yapıya sahiptir. Hem bebekler hem de yetişkinler için sıcacık tutabilecek giysiler, atkılar ve şapkalar örmeniz için mükemmeldir. Ayrıca Amigurumi oyuncak yapımı ve peluş battaniye, yastık gibi ev aksesuarl..
56,99TL 66,99TL
Vergiler Hariç:51,81TL
9 ÇEŞİT
6mm 250g Yavruağzı Makrome Örgülü İp 6mm 250g Yavruağzı Makrome Örgülü İp
Stokta Yok Stokta Yok
Brand: Spagetti Yarn
Spagetti Yarn Makrome Braided Örgülü İpi tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen hobi ipliğidir. Spagetti iplikleri ile birbirinden farklı takı aksesuar ve kullanışlı ev eşyaları tasarlayabilirsiniz. Makrome Braided Örgülü İpi yaklaşık 250gr ağırlığında ve 27m uzunluğundadır. G..
51,99TL 59,99TL
Vergiler Hariç:47,26TL
Gösterilen: 1 ile 62 arası, toplam: 62 (1 Sayfa)
1
false
false
true
Kaldır
Değiştir