Menu
Sepetiniz

İplikler

İplik Modelleri

İplik, pamuk, yün, keten, ipek vb dokuma maddelerinin liflerinden elde edilir. Bu uzun ince lifler bükülerek ve çekilerek tekstil, dikiş, nakış, dokuma ve örgü üretimi için kullanıma uygun hale getirilir. Geçmişten bugüne kadar gelen bir kültür olan örgü sanatının başlıca elementi ipliktir.

Günümüzde daha çok hobi amaçlı kullanımı olan ipliğin geçmişte vazgeçilmez bir günlük ihtiyaç olduğu aşikâr. İnsanlar kıyafetten, yaşam alanlarına varana kadar her türlü ihtiyaçlarını iplik kullanarak gidermeye çalışmışlardır. Teknolojinin gelişmesi ve sanayileşmenin başlamasıyla birlikte iplik, üretim aşamasından kullanım evresine kadar makineler tarafından işlenmektedir.

Bu ipliklerin büyük çoğunluğu her türlü giyim ve ev tekstili üretimi için dokuma işlerinde kullanılmaktadır. Ancak azımsanmayacak kadar miktarı da belirli örgü işlemlerinden geçirilerek, el örgü ipliğine dönüştürülür. İşte Spagetti Yarn el örgü ve hobi iplikleri de bu iplerden elde edilir.

Spagetti Yarn’ın en favori ipliği olan Penye İplik, ram kenarı adı verilen kumaş fazlalıklarından üretilir. Konfeksiyon için pamuklu kumaş üretimi yapan tekstil fabrikalarından alınan bu kenar kumaşlar 2-4 cm genişliğinde uzun şeritler halinde olur. Bu şeritler belirli işlemlerden geçirilerek penye ipliğe dönüştürülür. Spagetti Yarn, atık olarak değerlendirilip çöpe atılacak olan bir malzemenin tekrar kullanılmasını sağlamış olur. Bu sayede hem bu atığın çevreye vereceği zararın önüne geçmiş olur hem de doğal kaynakların daha az tükenmesine sebep olur.

Penye iplik defalarca sökülüp tekrar kullanılmaya müsait nadir bir iplik türüdür. İstediğiniz tasarımı yapabilir memnun kalmadığınızda veya sıkıldığınızda söküp başka bir projeye dönüştürebilirsiniz. Bu iplikte en dikkat edilmesi gereken husus renk devamlılığının olmamasıdır. Renk çeşitliliği her sezona bağlı olarak sürekli değişiklik gösterir ve hiçbir rengin devamı yoktur. Bu sebepten dolayı beğendiğiniz bir rengi bulduğunuz anda kullanmak istediğiniz kadarını tek seferde sipariş vermeniz önerilir aksi halde aynı renk bir daha bulunamayabilir.

Pamuk Makrome, Ribbon, XXLace ve Barbante iplikleri de Spagetti Yarn’ın en favori hobi iplikleri arasında yer alır.  Pamuk Makrome ürünü zamanla geliştirilerek Makrome Cake ve Simli Pamuk Makrome gibi farklı versiyonları üretilmiştir. En sevilen renklerinden olan  Haki Pamuk Makrome İp Ribbon da, Kapalı Bej Ribbon İp en popüler ipler arasında yer almaktadır. Aynı şekilde Simli Ribbon da Pamuklu Ribbon ipliğinin simli halidir. Bu ipliklerimiz ile yapabilecekleriniz hayal gücünüzle sınırlı olmakla birlikte oldukça fazladır; sepetler, çantalar, kilimler, suplalar, kırlent kılıfları ve daha birçok ev tekstilini ve moda aksesuarını örebilirsiniz.

Spagetti Yarn Slim Cotton ise diğer iplikler gibi geri dönüştürülmüş pamuktan elde edilen ve en sevilen amigurumi ipliklerindendir. Slim Cotton Plus ve Slim Cotton olmak üzere iki farklı kalınlıkta satılır.

Tüm bu geri dönüşüm yoluyla elde edilen ipliklerde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur lot farklılıklarıdır. Örneğin farklı tarih aralıklarında sipariş vereceğiniz kırmızı renkte bir Ribbon ipliğinin, iki farklı tarihlerde verilen siparişte ufak renk farklılığı olması ihtimali göz önünde bulundurulmalıdır. Bu duruma lot farklılığı adı verilir ve sezonsal olarak renk tonları ufak nüanslarla fark edebilir. Bu farklılıklar çoğu zaman fark edilmeyecek kadar azdır.  Dolayısıyla yine bu ipliklerde de ihtiyacınız olan kadarını hatta projenizin yarım kalma ihtimaline karşın bir fazlasını tek seferde sipariş vermeniz önerilir.

El örgü ipliklerinin yanı sıra bohem tarzının vazgeçilmezi renk renk çeşit çeşit Makrome ipliklerini de Spagetti Yarn’da bulabilirsiniz; Makrome Rope Halat İp, Makrome String Tarama İpi ve Makrome Braided Örgülü İpler olmak üzere üç ürün grubundan oluşmaktadır. Makrome Halat İpi bükümlü makrome ipliklerindendir, 3 parçaya ayrılmış onlarca kat pamuk ipliğinin bir araya toplanıp burgu haline getirilmesinden oluşur. 2 mm ‘den 10 mm’ye kadar kalınlık aralığı mevcuttur. Yapacağınız projeye bağlı olarak dilediğiniz kalınlıkta tercih edebilirsiniz. En çok tercih edilen ürünler arasında 4mm 330g Şeker Beyaz 3 Büküm Halat Makrome İpi yer almaktadır. Duvar süsleri, düş kapanları, salıncaklar, hamaklar ve saksılıklar gibi birçok aksesuarı tığ veya şiş kullanmaksızın sadece elleriniz ile basit düğüm tekniklerini uygulayarak kolaylıkla tasarlayabilirsiniz. Makrome Tarama ipi ise adından anlaşıldığı üzere tarama gerektiren makrome projeleri için en ideal iplik türüdür. Tarama ipi makrome halat ipinden farklı olarak tek burgulu bir iplik türüdür. Yine bu iplikte de 2 mm’den 5 mm’ye kadar farklı kalınlıkları bulabilirsiniz. Duvar süsü, kırlent kılıfı, runner ve çanta tasarımlarının yanı sıra son günlerin favori hediyeliklerinden olan makrome hediyelik anahtarlık projesinin en popüler ipliğidir. Oldukça ekonomik bir hediyelik olacak olan makrome anahtarlığı çok kolay ve kısa süre içerisinde yapabilirsiniz. Bu proje için gereken tüm malzemeleri Spagetti yarn’dan temin edebilirsiniz.

Son günlerin en favori ipliklerinden olan supla ve runner gibi tasarımlarla bütünleşmiş Polyester Makrome ipliğini de Spagetti Yarn sizler için bünyesine eklemiş bulunmaktadır. 2 mm ve 4 mm olmak üzere iki kalınlıktan oluşur. İnce olan Polyester Makrome ile muhteşem suplalar ve runnerlar yapabilecekken 4 mm ile de harika sepetler yapabilirsiniz.

Geri dönüştürülmüş ipliklerin yanı sıra orijinal içeriklere sahip olan Gazzal markasına ait iplikleri de Spagetti Yarn’da bulabilirsiniz. Gazzal, üstün kalite pamuk, yün ve alpaca gibi içeriklerden oluşan muhteşem bir iplik koleksiyonuna sahiptir. Amigurumi denince akla ilk gelen markalardan biridir, çünkü Giza ve Baby Cotton gibi en popüler amigurumi iplerinin üreticisidir. Spagetti Yarn Türkiye’de uzun yıllardır geri dönüştürülmüş iplik sektörünün lider firması olarak ilerlemektedir. Ancak Gazzal markasının bu ideolojiyi ve Spagetti yarn marka kalitesini daha üst noktalara taşıyacağı aşikardır. Nitekim Gazzal ipleri özenle seçilmiş dünyanın en kaliteli pamuğu olan Giza pamuğu, %100 doğal yünden elde edilen yün ve alpaca gibi hammaddelerden oluşan olağanüstü kaliteye sahip iplerdir.

Spagettiyarn.com’dan temin edebileceğiniz Gazzal iplikleri şunlardır; Baby Cotton, Baby Cotton XL, Baby Cotton 25, Baby Cotton Rainbow, Giza ve Organic Baby Cotton gibi amigurumi ipliklerine ilaveten Baby Wool, Baby Wool XL, Viking ve Wool 175 gibi yünlü iplikleri de mevcuttur. Rock ‘N’ Roll ise fantazi tarzı muhteşem parlaklığa ve dokuya sahip bir ipliktir. Bunların yanı sıra %100 el boyaması olan Happy Feet ve Unicorn gibi harika ipleri de Spagetti Yarn’da bulabilirsiniz.

Gazzal ipleri ile amigurumi projeleri başta olmak üzere, hırka, kazak, yelek, çorap, atkı, bere, şal vb gibi giysileri, battaniye, kırlent, supla ve daha birçok ev tekstili aksesuarlarını yapabilirsiniz.

İplik Fiyatları

Tüm Spagetti Yarn ipliklerine ve Gazzal İpliklerine en uygun fiyatlarla spagettiyarn.com’dan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda tüm kampanyalardan ve duyurulardan haberdar olmak için Spagetti Yarn’ı sosyal medya mecralarından takip edebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz ürünleri daha avantajlı fiyatlardan satın alabilirsiniz.

YouTube platformu üzerinden Spagetti Yarn’a abone olarak hem örgü örmeyi öğrenebilir hem de popüler örgü ve makrome projelerinin nasıl yapıldığını eğitici videolarımız aracılığı ile izleyerek uygulayabilirsiniz.

Spagetti Yarn ‘da hobi ipliklerinden el örgü ipliklerine, kalın örgü ipinden amigurumi ipliklerine, yünlü ipliklerden pamuklu ipliklere, makrome ipliklerinden polyester ipliklere kadar renk renk her türlü her zevke hitap eden ipleri bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken öreceğiniz projeyi belirleyip spagettiyarn.com’u ziyaret ederek projenize uygun ipliği dilediğiniz renkte sipariş vermektir. Spagetti yarn size bu ürünleri 3 iş günü içerisinde güvenli bir şekilde ulaştıracaktır.

Spagetti Yarn Örgü İpleri

Spagetti Yarn olarak uzun yıllardır sizlerle birlikteyiz. Şu ana kadar sizler için en kaliteli ve en kullanışlı ürünleri üretmeye çalıştık. AR-GE çalışmalarımızla bunun için uğraşlarımız devam ediyor ve her geçen gün büyüyor, yenileniyoruz. Spagetti Yarn olarak sizlere geniş bir ürün yelpazesi ve her ürün için çeşitli renk opsiyonları sunuyoruz. Peki Spagetti Yarn ipliklerimizin özelliği nedir? Neden bizi seçmelisiniz? İplerimizin ağırlıkları, uzunlukları ve diğer özellikleri nelerdir? Bu yazımızla kafanızdaki tüm soru işaretlerini yanıtlayacağız.

Spagetti Yarn ipliklerimizin özelliği geri dönüşümden elde edilmesidir. Akıllardaki soruyu duyar gibiyim; bu ürünleri geri dönüşümden nasıl elde ediyoruz? Bölgemizdeki anlaşmalı olduğumuz tekstil ve kumaş şirketleri, bize üretim fazlası olan kumaşlarını gönderirler. Bu atık bizlere ram kenarı olarak gelmektedir. Bu ürünler firmamızda ayıklanır belli işlemlerin ardından bobin haline getirilir ve etiketlenir. Ailemizin ilk üyesi Penye ipliktir.

Penye İplik

Penye ipliğimizin
 ağırlığı değişkendir. Bu değişkenliğin nedeni, geri dönüştürdüğümüz kumaşların cinsinin farklılığıdır. Bir bobinin ağırlığı 650-1000g arasında değişmektedir, ortalama 120-130m’dir. Penye ipliklerimiz için sınırsız renk çeşidi vardır, ancak yine geri dönüşüm olmasından sebep renk devamlılığı olmayabilir. Bu yüzden müşterilerimize daima projesi için gerekli olan ipliği tek defada sipariş vermelerini öneriyoruz.

Makrome, Makrome Cake, Ribbon, Barbante, XXLace, Slim Cotton, Barbante

Diğer ürünlerimiz Makrome, Makrome Cake, Ribbon, XXLace, Barbante ve Slim Cotton’dur.

Slim Cotton ipliğimiz 100g ağırlığındadır ve 170m uzunluğundadır. 30 renk seçeneği vardır. Makrome, Makrome Cake, Ribbon, Barbante ve XXLace ürünlerimiz 250g ağırlığındadır. Makrome Cake ürünümüz için 50, diğer ürünlerimiz için ise 30 farklı renk seçeneği vardır.

Makrome ve Soft Cake

Ailemizin son üyeleri Makrome İplikleri ve Soft Cake ipimizdir. Makrome iplikleri kendi içinde üçe ayrılmaktadır. Bu grupta Rope YarnMakrome Tek Büküm ve Makrome Braided yer alır. Makrome Rope, bükümlü bir yapıya sahiptir. Tek Büküm Makrome’nin tarama özelliği vardır; Makrome Rope ise örgülü bir yapıya sahiptir. Her birinin 11 farklı renk seçeneği ve farklı kalınlıkları mevcuttur.

Soft Cake ise diğer ürünlerimizden farklı olarak orijinal bir üründür. Geri dönüşüm ürünü değildir. %55 pamuk ve %45 akrilik içerir ve üst giyim için en uygun iptir. Birbirinden güzel projeler yapabilirsiniz. Kazak örmek, hırka örmek, yelek örmek bunlardan sadece bazıları. Örgü modelini seçip projenizi hayata geçirebilirsiniz. Yalnızca üst giyim değil, birbirinden güzel patikler örebilirsiniz.


İplikler | İplik Fiyatları | İplik Modelleri
34 ÇEŞİT
Bej Pamuk Makrome İp Bej Pamuk Makrome İp
Brand: Spagettiyarn
    Spagetti Yarn tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen hobi ipliğidir. Alışla gelmiş Makrome ipliklerine nazaran içeriği %80 pamuktan oluşur Yumuşak ve kaşıntı yapmaz özelliklere sahip makrome ipliğini aksesuar, amigurum, ve kıyafet tasarımlarınızda kullanabi..
27,99TL
Vergiler Hariç:25,92TL
33 ÇEŞİT
Slim Cotton Mint Yeşil El Örgü İpliği Slim Cotton Mint Yeşil El Örgü İpliği
Brand: Spagettiyarn
    Spagetti Yarn iplikleri tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen bir hobi ipliğidir. İçeriği %85 pamuktur. Yumuşak ve kaşıntı yapmaz özelliklere sahip Slim Cotton ipliğini aksesuar, amigurimi ve kıyafet tasarımlarınızda kullanabilirsiniz. Slim Cotton iplikleri yaklaşık..
7,99TL
Vergiler Hariç:7,40TL
33 ÇEŞİT
Slim Cotton Plus Kırmızı El Örgü İpliği Slim Cotton Plus Kırmızı El Örgü İpliği
Brand: Spagettiyarn
    Spagetti Yarn iplikleri tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen bir hobi ipliğidir. İçeriği %85 pamuktur. Yumuşak ve kaşıntı yapmaz özelliklere sahip Slim Cotton ipliğini aksesuar, amigurimi ve kıyafet tasarımlarınızda kullanabilirsiniz. Slim Cotton iplikleri y..
11,99TL
Vergiler Hariç:11,10TL
9 ÇEŞİT
6mm 250g Yavruağzı Makrome Örgülü İp 6mm 250g Yavruağzı Makrome Örgülü İp
Brand: Spagettiyarn
Spagetti Yarn Makrome Braided Örgülü İpi tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen hobi ipliğidir. Spagetti iplikleri ile birbirinden farklı takı aksesuar ve kullanışlı ev eşyaları tasarlayabilirsiniz. Makrome Braided Örgülü İpi yaklaşık 250gr ağırlığında ve 27m uzunluğundadır. G..
26,99TL
Vergiler Hariç:24,99TL
32 ÇEŞİT
Yavruağzı XXLace İp Yavruağzı XXLace İp
Brand: Spagettiyarn
    Spagetti Yarn tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen hobi ipliğidir. Spagetti iplikleri ile birbirinden farklı takı aksesuar ve kullanışlı ev eşyaları tasarlayabilirsiniz. Spagetti XXLace iplikleri yaklaşık 250gr ağırlığında ve 65m uzunluğundadır. Gramaj ve..
26,99TL
Vergiler Hariç:24,99TL
36 ÇEŞİT
3mm 250g Bej 2 Büküm Halat Makrome İpi 3mm 250g Bej 2 Büküm Halat Makrome İpi
Brand: Spagettiyarn
         Spagetti Yarn Makrome Rope Halat İp'i tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen bir hobi ipliğidir. Halat ip 3mm kalınlığında ve 2 bükümden oluşan bir yapıya sahiptir. Makrome Halat ipi ile düş kapanı, duvar süsü, takı, runner..
34,99TL
Vergiler Hariç:32,40TL
8 ÇEŞİT
Simli Makrome Bebe Pembe (Gümüş Sim) Simli Makrome Bebe Pembe (Gümüş Sim)
Brand: Spagettiyarn
    Spagetti Yarn tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen hobi ipliğidir. Alışla gelmiş Makrome ipliklerine nazaran içeriği %80 pamuktan oluşur Yumuşak ve kaşıntı yapmaz özelliklere sahip makrome ipliğini aksesuar, amigurum, ve kıyafet tasarımlarınızda kullanabi..
29,99TL
Vergiler Hariç:27,77TL
48 ÇEŞİT
Makrome Cake Galaksi Makrome Cake Galaksi
Brand: Spagettiyarn
    Spagetti Yarn Makrome Cake ipliğinin bir bobini içerisinde bulunan 5 farklı rengin uyumu ile ördüğünüz ürünlerde benzersiz bir görünüm elde edebilirsiniz. Farklı renkler olmasına rağmen yumuşak renk geçişleri örülen ürünün bir bütün olarak görünmesini sağlayacaktır. Spagetti..
36,99TL
Vergiler Hariç:34,25TL
9 ÇEŞİT
Natürel Kağıt İp Natürel Kağıt İp
Brand: Spagettiyarn
    Yaz aylarının vazgeçilmezi Kağıt iplik artık Spagetti Yarn'da.Şık ve modern çanta, şapka, kemer gibi moda aksesuarlarının yanı sıra supla, runner, kırlent gibi dekoratif ev aksesuarları da rahatlıkla yapılabilir. Hayal gücünüzle sınırlı olarak her türlü tığ işi projelerinizde kul..
44,99TL
Vergiler Hariç:41,66TL
19 ÇEŞİT
3mm 250g Beyaz Makrome Tarama İpi 3mm 250g Beyaz Makrome Tarama İpi
Brand: Spagettiyarn
Spagetti Yarn Makrome String Tarama İp'i tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen bir hobi ipliğidir. Tarama ipi 3mm kalınlığında ve tek burgudan oluşan bir yapıya sahiptir. Makrome String Tarama ipi ile düş kapanı, duvar süsü, takı, anahtarlık gibi birbirinden güzel m..
26,99TL
Vergiler Hariç:24,99TL
24 ÇEŞİT
Pure Cotton Safran Sarı El Örgü İpliği Pure Cotton Safran Sarı El Örgü İpliği
Brand: Spagettiyarn
                                                                           Spagetti Yarn Pure Cotton e..
19,99TL
Vergiler Hariç:18,51TL
13 ÇEŞİT
5mm 330g Siyah Makrome Tarama İpi 5mm 330g Siyah Makrome Tarama İpi
Brand: Spagettiyarn
Spagetti Yarn Makrome String Tarama İp'i tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen bir hobi ipliğidir. Tarama ipi 5mm kalınlığında ve tek burgudan oluşan bir yapıya sahiptir. Makrome String Tarama ipi ile düş kapanı, duvar süsü, takı, anahtarlık gibi birbirinden güzel m..
34,99TL
Vergiler Hariç:32,40TL
29 ÇEŞİT
4mm 330g Mint 3 Büküm Halat Makrome İpi 4mm 330g Mint 3 Büküm Halat Makrome İpi
Brand: Spagettiyarn
Spagetti Yarn Makrome Rope Halat İp'i tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen bir hobi ipliğidir. Halat ip 4mm kalınlığında ve 3 bükümden oluşan bir yapıya sahiptir. Makrome Halat ipi ile düş kapanı, duvar süsü, takı, runner gibi birbirinden güzel makrome projele..
34,99TL
Vergiler Hariç:32,40TL
9 ÇEŞİT
Polyester Makrome 2mm 100g Haki Yeşil
Brand: Spagettiyarn
    Spagetti Yarn Makrome Polyester ipliği Polyesterden üretilmiştir. Makrome Polyester ipliği solmayan canlı ve parlak bir görüntüsü vardır. Çanta, Supla, Runner ve diğer makrome projelerinin yapımında kullanabilirsiniz.  UYARI! Ürün fotoğraflarındaki renkler görüntülene..
11,99TL
Vergiler Hariç:11,10TL
15 ÇEŞİT
2mm 250g Sarı Makrome Tarama İpi 2mm 250g Sarı Makrome Tarama İpi
Brand: Spagettiyarn
Spagetti Yarn Makrome String Tarama İp'i tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen bir hobi ipliğidir. Tarama ipi 2mm kalınlığında ve tek burgudan oluşan bir yapıya sahiptir. Makrome String Tarama ipi ile düş kapanı, duvar süsü, takı, anahtarlık gibi birbirinden güzel m..
26,99TL
Vergiler Hariç:24,99TL
24 ÇEŞİT
Mercerized Cotton Açık Lila El Örgü İpliği Mercerized Cotton Açık Lila El Örgü İpliği
Brand: Spagettiyarn
      Mercerized Cotton ipliği üstün kaliteli %100 merserize pamuktan elde edilir. Yumuşacık, parlak ve hafif yapısı sayesinde yaz aylarının vazgeçilmez iplik türüdür. Mercerized Cotton ile amigurumi başta olmak üzere bebek ürünleri ve yazlık giysilerin yanı sıra kırlent kılıf..
21,99TL
Vergiler Hariç:20,36TL
16 ÇEŞİT
Makrome Muline 11 (Bej - Kahve) Makrome Muline 11 (Bej - Kahve)
Stokta Yok
Brand: Spagettiyarn
    Spagetti Yarn tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen hobi ipliğidir. Alışla gelmiş Makrome ipliklerine nazaran içeriği %80 pamuktan oluşur Yumuşak ve kaşıntı yapmaz özelliklere sahip makrome ipliğini aksesuar, amigurum, ve kıyafet tasarımlarınızda kullanabi..
16,79TL 27,99TL
Vergiler Hariç:15,55TL
13 ÇEŞİT
2mm 250g Kiremit 2 Büküm Halat Makrome İpi 2mm 250g Kiremit 2 Büküm Halat Makrome İpi
Brand: Spagettiyarn
       Spagetti Yarn Makrome Rope Halat İp'i tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen bir hobi ipliğidir. Halat ip 2mm kalınlığında ve 2 bükümden oluşan bir yapıya sahiptir. Makrome Halat ipi ile düş kapanı, duvar süsü, takı, runner gibi birbiri..
34,99TL
Vergiler Hariç:32,40TL
32 ÇEŞİT
Menekşe Ribbon İp Menekşe Ribbon İp
Brand: Spagettiyarn
    Spagetti Yarn tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen hobi ipliğidir. Spagetti Yarn iplikleri ile birbirinden farklı takı aksesuar ve kullanışlı ev eşyaları tasarlayabilirsiniz. Spagetti Yarn Ribbon iplikleri yaklaşık 250gr ağırlığında ve 130 m uzunluğundadır.&..
26,99TL
Vergiler Hariç:24,99TL
9 ÇEŞİT
Alize Puffy Yağ Yeşil El Örgü İpliği
Brand: Alize
                                                  Alize Puffy bir çok alanda kullanıma uygun bir fantezi iplik türüdür. Bu el örgü ipliğini öne çıkaran en büyük özellik..
22,99TL
Vergiler Hariç:21,29TL
9 ÇEŞİT
Alize Puffy Fine Sarı El Örgü İpliği Alize Puffy Fine Sarı El Örgü İpliği
Brand: Alize
                                                  Alize Puffy Fine bir çok alanda kullanıma uygun bir fantezi iplik türüdür. Alize Puffy ipliğinin daha ince versiyonudu..
22,99TL
Vergiler Hariç:21,29TL
24 ÇEŞİT
Alize Cotton Gold Gül Pembe El Örgü İpliği Alize Cotton Gold Gül Pembe El Örgü İpliği
Brand: Alize
                                                                           Alize Cotton Gold her türlü..
32,99TL
Vergiler Hariç:30,55TL
9 ÇEŞİT
Alize Angora Gold Bej El Örgü İpliği Alize Angora Gold Bej El Örgü İpliği
Brand: Alize
                                                                           Angora Gold en sevilen Aliz..
22,99TL
Vergiler Hariç:21,29TL
11 ÇEŞİT
5mm 330g Mint 3 Büküm Halat Makrome İpi 5mm 330g Mint 3 Büküm Halat Makrome İpi
Brand: Spagetti Yarn
Spagetti Yarn Makrome Rope Halat İp'i tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen bir hobi ipliğidir. Halat ip 5mm kalınlığında ve 3 bükümden oluşan bir yapıya sahiptir. Makrome Halat ipi ile düş kapanı, duvar süsü, takı, runner gibi birbirinden güzel makrome projele..
34,99TL
Vergiler Hariç:32,40TL
5 ÇEŞİT
Ekru Raffia İp Ekru Raffia İp
Brand: Spagettiyarn
   Spagetti Yarn Raffia, %100 kağıttan üretilmiştir. Tığ işi için kullanıma uygundur. Bu hafif iplik ile hediye paketleme ve süsleme işlerinin yanı sıra çanta, şapka gibi projeler ile supla, sepet gibi ev aksesuarları da yapapabilirsiniz.Her bir bobin yaklaşık 100m uzunluğundadır anca..
29,99TL
Vergiler Hariç:27,77TL
32 ÇEŞİT
Soft Cake Nar Renkleri Soft Cake Nar Renkleri
Brand: Spagettiyarn
Soft Cake harika renk geçişlerine sahip bir ipliktir. Geçişler 5 farklı renk içermektedir. Dikkat ve özen ile seçilmiş 5 rengin harmonisinden oluşmaktadır. Spagetti Yarn, bu iplik için sizlere 55 farklı renk opsiyonu sunar. Bükümlü ve bükümsüz olmak üzere iki farklı seçenek vardır. Her ikisi ..
79,99TL
Vergiler Hariç:74,07TL
13 ÇEŞİT
Alize Diva Şeker Beyaz El Örgü İpliği Alize Diva Şeker Beyaz El Örgü İpliği
Brand: Alize
                                                                           Alize Diva her türlü tığ ve..
21,99TL
Vergiler Hariç:20,36TL
3 ÇEŞİT
6mm 500g Hardal 3 Büküm Halat Makrome İpi 6mm 500g Hardal 3 Büküm Halat Makrome İpi
Brand: Spagettiyarn
Spagetti Yarn Makrome Rope Halat İp'i tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen bir hobi ipliğidir. Halat ip 6mm kalınlığında ve 3 bükümden oluşan bir yapıya sahiptir. Makrome Halat ipi ile düş kapanı, duvar süsü, takı, runner gibi birbirinden güzel makrome projele..
69,99TL
Vergiler Hariç:64,81TL
10 ÇEŞİT
Polyester Makrome 4mm 250g Gri
Brand: Spagettiyarn
    Spagetti Yarn Makrome Polyester ipliği Polyesterden üretilmiştir. Makrome Polyester ipliği solmayan canlı ve parlak bir görüntüsü vardır. Çanta, Supla, Runner ve diğer makrome projelerinin yapımında kullanabilirsiniz.  UYARI! Ürün fotoğraflarındaki renkler görüntülene..
33,99TL
Vergiler Hariç:31,47TL
14 ÇEŞİT
Gazzal Viking Lacivert El Örgü İpliği Gazzal Viking Lacivert El Örgü İpliği
Brand: Spagettiyarn
    Viking, yumuşak, dolgun bir sonbahar ve kış ipliğidir. Özellikle sıcak tutan pançolar, hırkalar veya kazaklar için olduğu kadar şapkalar, atkılar veya battaniyeler için de uygundur. 6-10mm kalınlığında tığ veya şiş ile sadece bir günde hızlı ve kolay bir şekilde bir atkı veya bere ör..
29,99TL
Vergiler Hariç:27,77TL
5 ÇEŞİT
Himalaya Dolphin Baby Bebe Pembe El Örgü İpliği Himalaya Dolphin Baby Bebe Pembe El Örgü İpliği
Brand: Himalaya
   Himalaya Dolphin Baby iplikleri kadifemsi bir yapıya sahiptir. OEKO-TEX standartlarına göre üretilmiştir. İçerisinde zararlı kimyasallar bulunmadığı için bebeklerin ağız ile temasında hiçbir sakınca yoktur. Battaniye, atkı, bere, bebek üst giyim, amigurumi vb. tasarımlar için olduk..
34,99TL
Vergiler Hariç:32,40TL
12 ÇEŞİT
4mm 330g Koyu Bej Makrome Tarama İpi 4mm 330g Koyu Bej Makrome Tarama İpi
Brand: Spagettiyarn
Spagetti Yarn Makrome String Tarama İp'i tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen bir hobi ipliğidir. Tarama ipi 4mm kalınlığında ve tek burgudan oluşan bir yapıya sahiptir. Makrome String Tarama ipi ile düş kapanı, duvar süsü, takı, anahtarlık gibi birbirinden güzel m..
29,99TL
Vergiler Hariç:27,77TL
45 ÇEŞİT
YarnArt Jeans Benetton El Örgü İpliği YarnArt Jeans Benetton El Örgü İpliği
Brand: YarnArt
                                                                           Amigurumi projelerinin vazg..
17,99TL
Vergiler Hariç:16,66TL
2 ÇEŞİT
10mm 1kg Beyaz 3 Büküm Halat Makrome İpi 10mm 1kg Beyaz 3 Büküm Halat Makrome İpi
Brand: Spagetti Yarn
Spagetti Yarn Makrome Rope Halat İp'i tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen bir hobi ipliğidir. Halat ip 10mm kalınlığında ve 3 bükümden oluşan bir yapıya sahiptir. Makrome Halat ipi ile düş kapanı, duvar süsü, takı, runner gibi birbirinden güzel makrome projel..
134,99TL
Vergiler Hariç:124,99TL
4 ÇEŞİT
8mm 1kg Koyu Bej 3 Büküm Halat Makrome İpi 8mm 1kg Koyu Bej 3 Büküm Halat Makrome İpi
Brand: Spagettiyarn
Spagetti Yarn Makrome Rope Halat İp'i tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen bir hobi ipliğidir. Halat ip 8mm kalınlığında ve 3 bükümden oluşan bir yapıya sahiptir. Makrome Halat ipi ile düş kapanı, duvar süsü, takı, runner gibi birbirinden güzel makrome projele..
134,99TL
Vergiler Hariç:124,99TL
11 ÇEŞİT
Pure Cotton Mini 20g - 20'li Karışık Renkler Pure Cotton Mini 20g - 20'li Karışık Renkler
Brand: Spagettiyarn
                                                                           Spagetti Yarn Pure Cotton e..
164,99TL
Vergiler Hariç:152,77TL
11 ÇEŞİT
Mercerized Cotton Mini 20g - 10'lu Yeşiller Mercerized Cotton Mini 20g - 10'lu Yeşiller
Brand: Spagettiyarn
    Mercerized Cotton ipliği üstün kaliteli %100 merserize pamuktan elde edilir. Yumuşacık, parlak ve hafif yapısı sayesinde yaz aylarının vazgeçilmez iplik türüdür. Mercerized Cotton ile amigurumi başta olmak üzere bebek ürünleri ve yazlık giysilerin yanı sıra kırlent kılıfı, batta..
99,99TL
Vergiler Hariç:92,58TL
31 ÇEŞİT
Bebe Mavi Barbante İp Bebe Mavi Barbante İp
Brand: Spagettiyarn
    Spagetti Yarn tekstil endüstrisinden geri kazanılarak elde edilen hobi ipliğidir. Spagetti Yarn iplikleri ile birbirinden farklı amigurumi, aksesuar ve kullanışlı ev eşyaları tasarlayabilirsiniz. Spagetti Yarn Barbante iplikleri yaklaşık 250gr ağırlığında ve 180m uzunluğunda..
26,99TL
Vergiler Hariç:24,99TL
Gösterilen: 1 ile 38 arası, toplam: 38 (1 Sayfa)
1
false
false
true
Kaldır
Değiştir