Geri Dönüşüm El Örgü İplikleri
Menu
Sepetiniz

Geri Dönüşüm El Örgü İplikleri


Favori ipliğinizi seçmenin tam zamanı! Spagetti Yarn ipliklerinin en önemli özelliği geri dönüşüm ile elde edilmeleridir. Peki bunu nasıl yapıyoruz? Anlaşmalı olduğumuz tekstil ve kumaş fabrikaları bize üretim fazlalıklarını ve kumaş atıklarını gönderiyorlar. Bunlar bize iplik olarak ya da atık kumaş kenarı olarak gelir. Bu ürünler fabrikamızda belirli işlemlerden geçerek ipliğe dönüştürülmektedir. Elde ettiğimiz malzemelerden XXLaceRibbonMakromeMakrome cakeMakrome MulineBosphorus Barbante ve Slim Cotton iplik türlerini üretiyoruz.

XXLace olarak adlandırılan ürünümüz geri dönüşüm ipliklerinden elde edilir ve kalın yapılıdır. Ribbon ipliği de aynı şekilde geri dönüşümden elde edilen ipliklerin dokuma yoluyla birleştirilmesinden elde edilen yumuşak iplik türlerimizden birisidir. Ribbon, Barbante, Makrome ve XXLace ipliklerimizin her biri 250gr ağırlığındadır. Barbante ve Makrome ipliklerinin farkı ise Makrome iplikler zincir gibi örülmüş bir yapıya sahipken, Barbante iplikleri ise büküm yoluyla birleştirilmiş birden fazla iplikten oluşup, daha yumuşak bir dokuya sahiptir. Slim Cotton ise en ince yapılı ürünümüzdür. Slim Cotton ürününün ağırlığı 100gr ve uzunluğu 170m’dir.

Bahsettiğimiz bütün iplik türlerinin hemen hepsinde yaklaşık 30 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Favori iplik renginizi seçip örmeye bugün başlayabilirsiniz.

Ürettiğimiz yeni ürünler ise Makrome Mouline ve Makrome Cake ürünümüz 5 farklı renkten elde edilen 10 renk geçişine sahiptir. Renkler arasında olan yumuşak geçişler sayesinde birbirinden güzel projeler oluşturabilirsiniz. Toplamda ise 35 farklı renk seçeneği vardır. Makrome Mouline ise 2 farklı rengin karışımından oluşmaktadır. Makrome Mouline ürününde birçok farklı renk seçeneği vardır (Makrome Mouline için bize iletişim sayfasından bir renk ikilisi önerebilirsin!). İki yeni ürünümüz de 250gr ağırlığında ve 250m uzunluğundadır.

Geri dönüşümden ürettiğimiz ipliklerin en önemli özelliği üretim aşamasında kimyasal kullanmıyor oluşumuzdur. Spagetti Yarn iplikleri ile sadece kendi sağlığınızı değil; çevrenizdeki bireylerin, doğanın ve çevrenizin sağlığını da korumuş olursunuz.

1
false
false
true
Kaldır
Değiştir