Hakkımızda

HAKKIMIZDA


2014 yılında kurulmuş olan Spagetti Yarn geri dönüşüm iplikleri sektöründe Türkiye’nin ileri gelen firmalarından bir haline gelmiştir. Ürün çeşitliliği ve geniş renk yelpazesi sayesinde kaliteli online alışveriş hizmeti sunmaktadır. Tüm iplikler yeni nesil geri dönüşüm teknolojileri ile üretilmektedir. Üretim evresinde su kullanılmamaktadır ve ayrıca ürünler hiçbir kimyasal boyama işlemine tabii tutulmamaktadır. Spagetti Yarn bu sayede dünyayı ve doğayı koruma adına büyük katkı sağlamaktadır.

Her geçen gün ürün kataloğunu genişletme çalışmaları içerisinde olan Spagetti Yarn bünyesinde şu ürünleri barındırmaktadır; Spagetti Yarn Penye İplik, Ribbon(Pamuklu/Simli/Polyester), XXLace, Bosphorus Barbante, Makrome ve Slim Cotton. İp türlerinin haricinde oldukça geniş aksesuar çeşitliliğine de sahiptir. Bunun yanı sıra yenilikçi bakış açısının sağlamış olduğu yaratıcılığa bağlı olarak Örgü Setlerini(Kit) hizmetinize sunmaktadır. Popüler tasarımların yapımlarını kolaylaştırmak için ürünün yapımına ait tüm malzemeleri ve kılavuzu bir araya getirerek Kit halinde satışa sunar. 

Spagetti Yarn iplikleri ile örgü örmenin keyfine varacaksınız. Bu ürünlerle hayal gücünüze bağlı olarak birbirinden farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz. Ev aksesuarları, moda aksesuarları ve amigurumi gibi projelerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Güvenilir ve kaliteli online alışveriş hizmetinin yanı sıra tüm ürünler toptan olarak da satışa sunulmaktadır. Bunun için yapmanız gereken websitemizde bulunan iletişim bilgileri ile bizimle irtibata geçmektir.