Tığ İle Örgü
Menu
Sepetiniz

Tığ İle Örgü

TIĞ İLE NASIL ÖRGÜ ÖRÜLÜR?

Tığ ile bir şeyler örmeyi sever misiniz? Daha önce tığ ile bir şeyler örmeyi denediniz mi? Denemediyseniz ve bu deneyimi elde etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. SpagettiYarn penye ipliklerini örmek için tığlar harika olacak. Sonuçları gördüğünüzde ne demek istediğimiz anlayacaksınız.

Penye ipliklerimizi ya da diğer ipliklerimizi tığ ile örebilirsiniz. Ancak önemli olan; ipinize uygun bir tığ bulabilmek. Bu konuda sizlere elbette yardımcı oluyoruz. Kitlerimizin altında bu bilgiye ulaşabilirsiniz. Diğer ipliklerimiz için merak ettiğiniz her şeyi bizi arayarak ya da mail atarak öğrenmeniz mümkün.

Tığ ile harika çantalar örebilirsiniz. Kılavuzlar için size kitlerimizi önerebilirim. İstediğiniz ürünün kitini seçip örmeye başlayabilirsiniz.

Tığlarımızın çeşitleri mevcuttur. Metal, bambu, silikon ve plastik olmak üzere dört çeşit tığımız vardır. Buradaki seçim sizin konforunuz ile alakalı. Hangi tığ ile daha rahat örebiliyorsanız onu seçin. Silikon saplı tığımızın tutma bölümü plastik yani silikondur, uç kısmı metaldir. Bambu tığımız tamamen bambu içerir. Öreceğiniz ürüne ve ipin kalınlığına göre uygun çeşit ve numaradaki tığı seçin ve örmeye başlayın.

Tığımızı seçtik! Şimdi örgü örme zamanı! Tığ işi örgü örmeyi bilmiyor musunuz? Dert etmeyin. SpagettiYarn olarak bu konuda da sizleri yalnız bırakmıyoruz. Youtube kanalımızı ziyaret ederek eğitici videolarımızı ücretsiz izleyebilirsiniz. Tığ işini tamamen videolarımızdan öğrenebilir ve dilediğiniz her şeyi tığ ile yapabilirsiniz.

TIĞ İLE ÖRGÜ İÇİN ÖRGÜ KILAVUZLARI

Videolarımızdan tığ işini öğrendikten sonra sıra örmeye geldi. Yumuşacık SpagettiYarn iplikleri ile harika tığ işi örgüler yapabilirsiniz. Çantalar, battaniyeler ve daha bir sürü şey. Nasıl yapacağım? Modeli bilmiyorum? gibi sorularınız için yol gösterici örgü kılavuzlarımız sizleri bekliyor. Harika ürünler yapmak için istediğiniz kit kutusunu ya da Kendin Yap Projesini seçin. Evet, tek yapmanız gereken bu. Kutularımızın içinde ürünlerin kılavuzlarını bulacaksınız. Oldukça anlaşılır ve kolay örgü kılavuzları sayesinde tığ işi örgünüzü harika bir şekilde yapacaksınız.

O zaman neden bekliyorsunuz? Bugün örmeye başlayın!

1
false
false
true
Kaldır
Değiştir