Tığ Çeşitleri | Örgü Şişleri | Şiş Fiyatları | Ucuz Tığlar
Menu
Sepetiniz

Şişler & Tığlar

Şişler & Tığlar

Örgü örmenin iki temel malzemesi şişler ve tığlardır. Piyasada birçok çeşit şiş ve tığ bulunmaktadır. Ahşap, metal, plastik vb. farklı malzemelerden üretilen şişlerin ve tığların farklı kullanım alanları vardır. Örgü örenlerin aklındaki genel soru hangi numara şiş kullanmalıyım sorusudur. Bunun yanıtını bulmak için en temel yol önce ipinizi seçmeniz ve ardından buna göre şiş seçimi yapmanızdır. Satın aldığınız iplerin genelinde etiket üzerinde kaç numara şiş kullanmanız gerektiği yazmaktadır.

Ahşap Şişler

Ahşap şişler, diğer şişlere oranla daha maliyetlidir ancak pürüzsüz ve rahat yapılarıyla rahat çalışmalar yapmanızı sağlar. Bambu şişler ahşap şişlere alternatif olarak üretilen daha uygun fiyatlı şişlerdir. Bambu şişler genellikle yeni başlayanlar için tavsiye edilen şişlerdir. Bambu şişler örgü iplerini kaydırmadığından dolayı yeni başlayanların işini oldukça kolaylaştırır.

Plastik Şişler

Plastik şişler, diğer şişlere bakarak daha ekonomiktir. Plastik şişler uzatılabilir yapılarından ötürü büyük ebatlı örgüler yapılırken daha çok tercih edilir.

Metal Şişler

Metal örgü şişleri, diğer şişlere göre daha dayanıklıdır. Genelde daha deneyimli örgü ören kişiler daha hızlı örgü imkanı sağladığı için metal şişleri tercih ederler.

Siz de web sitemizden şişlerinizi ve tığlarınızı seçip uygun fiyatlı ve kaliteli ürün yelpazemizden sepetinizi oluşturun ve örmeye başlayın! Unutmayın, Örmek huzur verir..


Tığ Çeşitleri | Örgü Şişleri | Şiş Fiyatları | Ucuz Tığlar
Brand: Spagetti Yarn
..
14,99TL
Vergiler Hariç:12,70TL
Brand: Spagetti Yarn
..
12,99TL
Vergiler Hariç:11,01TL
Brand: Spagetti Yarn
..
29,99TL
Vergiler Hariç:25,42TL
Brand: Spagetti Yarn
Geniş ipliklerin dikiminde kullanabileceğiniz renkli plastik iğneler...
9,99TL
Vergiler Hariç:8,47TL
Brand: Tulip
..
94,99TL
Vergiler Hariç:80,50TL
Brand: Spagetti Yarn
..
29,99TL
Vergiler Hariç:25,42TL
Brand: Spagetti Yarn
..
32,99TL
Vergiler Hariç:27,96TL
Tunus Tığ 10 Numara Tunus Tığ 10 Numara
Stokta Yok
Brand: Spagetti Yarn
35 cm uzunluğunda gagalı şiş. Tek olarak satılır.  Tunusişi ve Afganişi için kullanılan gagalı şiştir.  Aluminyumdur. Uzun ömürlü, hafif ve rahat kullanışlıdır.  Atkı, kazak, dantel, hırka örerken rahatça kullanbilirsiniz...
49,99TL
Vergiler Hariç:42,36TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)
1
false
false
true
Kaldır
Değiştir