Şiş İle Örgü
Menu
Sepetiniz

Şiş İle Örgü

ŞİŞ İLE NASIL ÖRGÜ ÖRÜLÜR?

Örgü nedir? Örgüyü sadece bir hobi olarak değerlendirmek yanlıştır; örgü bir motivasyon ve huzur kaynağıdır aynı zamanda. Örmekten vazgeçmeyin, eğer hala örgü örmüyorsanız bir an önce örmeye başlayın. Bilin ki asla pişman olmayacaksınız.

Örgü örerken iki alternatifiniz var. Tığ ile örmek ya da şiş ile örmek. Siz hangisini tercih edersiniz? Bu yazımızda size şiş ile örgüden bahsedeceğim. Birçok bayan şiş ile örmenin daha rahat olduğunu düşünür. Penye iplik ile ve diğer ipliklerimiz ile örgü örmek oldukça kolaydır. Örgüde yeniyseniz ve nasıl öreceğinizi bilmiyorsanız o halde doğru yerdesiniz. Yapmanız gereken; öncelikle ipinizi ve şişinizi tedarik etmek. Eğer tığ ile örmeniz gerekiyorsa size en uygun tığı bulmanız gerekiyor. Şişlerin de farklı çeşitleri mevcut. İpiniz için doğru numarayı bulmanız gerekiyor. Bazı kişiler tığ ile örgünün daha zor olduğunu ileri sürerken; bazıları da şiş ile örmenin daha zor olduğunu savunuyor.

ÖRGÜ KILAVUZLARI VE EĞİTİM VİDEOLARI

Malzemeler hazır; şu anda yapmanız gereken eğitici videolarımızı izleyerek örgü örmeyi öğrenmek. İnanın çok zor değil! Örgü ördükçe elinizin alıştığını, ilmeklerin hızlı bir şekilde ilerlediğini göreceksiniz.

Videolardan öğrenmek istemiyor ve kılavuzları tercih ediyorsanız; sizin için farklı bir önerimiz var. Sitemizde mevcut olan kit kutuları sizlere yardımcı olacak! Kit kutularımızın içerisinde örgü için gerekli tüm malzemeler mevcuttur. Geri dönüşümden elde ettiğimiz penye iplik, tığ ya da şiş, aksesuarlarınız ve yapım kılavuzunuz. Geriye sadece örmek kalıyor. Örgü kılavuzumuzu okuyarak nasıl ilerlemeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz. Hem görseller ile hem de yazı ile kılavuzumuz desteklenmiştir.

Örgü videolarımızın birçoğu konuşma içermemektedir. Fonda müziğimiz bulunmaktadır böylelikle kısık seste müzik dinlerken huzurla örgünüzü örebilirsiniz. Müzik ile çalışamıyorsanız sesi kapatabilirsiniz.

Örgüye yeni başlayanlar için teknikleri ya da yapım videolarını bulmanız mümkün. Bu videolara youtube kanalımızdan ulaşabilirsiniz.

Sizler için buradayız. Kalite ürünlerimiz, aksesuarlarımız ve videolarımız ile sizi desteklemeye devam edeceğiz.

 

Ne Duruyorsunuz? Bugün Örmeye Başlayın!

1
false
false
true
Kaldır
Değiştir