Penye İp
Menu
Sepetiniz

Penye İp

Penye İplik

Penye iplik ürünlerimizle 2011 yılından itibaren sizlere hizmet vermekteyiz. Geri dönüşümden elde edilen penye iplik ürünlerimizle kendinizi ve çevrenizi tekstil atıklarından koruyabilirsiniz. Yumuşak yapısı sayesinde tığ ile örgü ve şiş ile örgü işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Penye iplik sayfamızda çeşit çeşit penye ip modelleri bulunmaktadır. Birbirinden farklı penye ip renkleri sizleri bekliyor.

Kumaş İplik

Penye iplik için birbirinden farklı isimlendirmeler var. Bunlardan bazıları Tişört İpliği, Tekstil İpliği vs. Yurtdışında Trapilho, Trapillo Fio de Malha, Textilgarn, Stoffgarn or Stofgarn, Trikookude, Trikåtrasor olarak da anılmaktadır. Bizler tekstil üretim, ihraç ve ithalat fazlalarını veya tekstil atıklarını topluyor, temizliyor ve birleştiriyoruz. Böylece herhangi bir kimyasal içermeyen penye ipliklerimizi üretiyoruz. Bu sayede kendinizi ve doğayı koruma şansı elde ediyorsunuz. SpagettiYarn geri dönüşümden elde edilen ipliklerini kullanan herkese doğayı korumamızda bizlere yardımcı oldukları için minnettarız.

Penye İplik Modelleri

Penye iplik modellerimiz 650-1000gr. ağırlığında, 2-2.5cm kalınlığında ve 120-130m uzunluğundadır. Ürünün bu şekilde ufak farklılıklar göstermesinin sebebi geri dönüşümde kullandığımız materyalin yapısından kaynaklanmaktadır.

Penye İplik Örgü Kılavuzları

SpagettiYarn penye iplikleri esnek ve kalın bir yapıya sahiptir. Bu sayede örgü sizin için kolay bir hobi haline dönüşecek. Yapmanız gereken tek şey şiş ile örgü veya tığ ile örgü yapmaya karar vermek. Sonrasında ise şiş ve ya tığınızı alıp SpagettiYarn penye iplikleri ile örmeye başlamak.

Penye ip ile birbirinden farklı yüzlerce ürün örebilirsiniz. Ürünlerimizin yapısı oldukça yumuşaktır. Penye iplerimizin kalınlığı size örgü örmeyi kolaylaştıracaktır. Evinizi renklendirmek için birbirinden farklı sepetler örebilir, bunları farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Eğer bir bebeğiniz varsa, onun için rahat ve kimyasal içermeyen, sağlıklı bir puset örmek iyi bir fikir olabilir. Ürünlerimiz ile sevdikleriniz için birbirinden güzel hediyeler örebilirsiniz.

Sepet örmek, çanta örmek, puf örmek, kilim örmek sizler için iyi bir başlangıç olacaktır. Hangi ürünle başlayacağınızı bilmiyorsanız sizler için hazırladığımız birbirinden güzel kitlerimiz ile örgü yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Kadınlar ( ve tabii ki bir kısım erkekler :) ) için SpagettiYarn penye iplik ile kendi stilinizi oluşturabilir ve moda anlayışınızı yansıtabilirsiniz.

Penye ipliklerimiz sizleri bekliyor; peki siz örmeye başlamak için ne bekliyorsunuz?

1
false
false
true
Kaldır
Değiştir