Güvenli Ödeme            Sipariş Takip          150 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Güvenli Ödeme

Güvenli Ödeme SistemleriSpagetti Yarnsizlere 3 farklı ödeme yöntemi sunmaktadır. Sizin için en uygun olanını seçerekgüvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz

 

1.   Kredi Kartı

Sitemizden alışveriş yapan KrediKartı sahiplerinin güvenliği ilk planda tutulmaktadır. Bu nedenle Türkiye’nin ileri gelen ödeme servisi sağlayıcısı olan PayU ile çalışmaktayız. PCI DSS sertifikalı ödeme sayfasına ve 150’den fazla gelişmiş güvenlik(fraud) filtresi ile müşterilerimize üst düzey güvenlik sağlanmaktadır.

Anlaşmalı olan 7 Banka KrediKartlarına(Bonus, World, Axess, Cardfinans, Maximum, Paraf, Advantage) sağlamışolduğumuz 12 aya varan taksit imkânlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca 3taksite kadar komisyon yoktur. Bunun yanı sıra banka kartları ile de ödemeyapabilirsiniz.

Kredi kartı bilgileriniz 128 bitşifreleme ile (SSL, Secure Sockets Layer) şifrelenip sorgulanmak üzere ilgilibankaya ulaşır. Kredi Kartının kullanılabilirliği banka tarafından onaylandığıtakdirde alışverişe devam edilir. Kredi kartları ile ilgili hiçbir bilgi sitetarafından kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bubilgileri ele geçirmesi mümkün değildir.

 

2.   EFT/Havale

Alışverişinizi tamamladıktansonra ekranda havalenin yapılması gereken hesap bilgilerini görebilirsiniz.Havale yaparken açıklama kısmına sipariş numaranızı veya siparişi veren kişininadı soyadını yazmanız yeterlidir. Havale yaparken banka masraflarını göz önündebulundurarak hiçbir kesinti yapmaksızın siparişinizde oluşan toplam tutarıyatırmanız gerekmektedir. Siparişinizi verdikten sonra 3 iş günü içerisindeödemenizi yapmadığınız takdirde siparişiniz iptal edilir.

 

Banka Havalesi/EFTTalimatlar:

Hesap Adı: Ertekİth. İhr. Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Banka Adı: Akbank

IBAN: TR64 00046010 5588 8000 0404 25

Şube Kodu:1055/Sağlık Mah. Çorlu

Hesap No: 0040425

 

3.   Kapıda Ödeme

Kapıda nakit veya Kredi Kartıile ödeme olarak ikiye ayrılır. Kapıda ödeme bedeli 6,99 TL olup kargoücretinden bağımsız olarak toplam tutara eklenir. Kapıda Kredi Kredi Kartı ileödemek istediğinizde kesinlikle doğru seçeneği tıklamanız gerekmektedir. Aksitakdirde nakit ödeme olarak işleme alınmatadır.