Güvenli Ödeme

Güvenli Ödeme SistemleriSpagetti Yarn sizlere 3 farklı ödeme yöntemi sunmaktadır. Sizin için en uygun olanını seçerek güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz

 

1.   Kredi Kartı

Sitemizden alışveriş yapan Kredi Kartı sahiplerinin güvenliği ilk planda tutulmaktadır. Bu nedenle Türkiye’nin ileri gelen ödeme servisi sağlayıcısı olan PayU ile çalışmaktayız. PCI DSS sertifikalı ödeme sayfasına ve 150’den fazla gelişmiş güvenlik(fraud) filtresi ile müşterilerimize üst düzey güvenlik sağlanmaktadır.

Anlaşmalı olan 7 Banka Kredi Kartlarına(Bonus, World, Axess, Cardfinans, Maximum, Paraf, Advantage) sağlamış olduğumuz 12 aya varan taksit imkânlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca 3 taksite kadar komisyon yoktur. Bunun yanı sıra banka kartları ile de ödeme yapabilirsiniz.

Kredi kartı bilgileriniz 128 bitşifreleme ile (SSL, Secure Sockets Layer) şifrelenip sorgulanmak üzere ilgilibankaya ulaşır. Kredi Kartının kullanılabilirliği banka tarafından onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kredi kartları ile ilgili hiçbir bilgi site tarafından kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi mümkün değildir.

 

2.   EFT/Havale

Alışverişinizi tamamladıktan sonra ekranda havalenin yapılması gereken hesap bilgilerini görebilirsiniz.Havale yaparken açıklama kısmına sipariş numaranızı veya siparişi veren kişinin adı soyadını yazmanız yeterlidir. Havale yaparken banka masraflarını göz önünde bulundurarak hiçbir kesinti yapmaksızın siparişinizde oluşan toplam tutarı yatırmanız gerekmektedir. Siparişinizi verdikten sonra 3 iş günü içerisinde ödemenizi yapmadığınız takdirde siparişiniz iptal edilir.

 

Banka Havalesi/EFTTalimatlar:

Hesap Adı: Ertekİth. İhr. Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Banka Adı: Akbank

IBAN: TR64 00046010 5588 8000 0404 25

Şube Kodu:1055/Sağlık Mah. Çorlu

Hesap No: 0040425

 

3.   Kapıda Ödeme

Kapıda nakit veya Kredi Kartı ile ödeme olarak ikiye ayrılır. Kapıda ödeme bedeli 6,99 TL olup kargo ücretinden bağımsız olarak toplam tutara eklenir. Kapıda Kredi Kredi Kartı ile ödemek istediğinizde kesinlikle doğru seçeneği tıklamanız gerekmektedir. Aksi takdirde nakit ödeme olarak işleme alınmaktadır.