Menu
Sepetiniz

Blog RSS Feed

25 Nov Mercerized Cotton ile Minik Dokunuşlar
SpagettiYarn 0 866
Yumuşak dokusu ile dilediğiniz alanda minik dokunuşlar yapabileceğiniz Spagetti Yarn Mercerized Cotton iplikler 11 farklı renk seçeneği ile 20 gram ağ..
21 Nov Sezonun Gözdesi Kağıt İplikten Çantalar!
SpagettiYarn 1 1005
Spagetti Yarn Kağıt İplikler her sezon çok tercih edilen ipliklerden biri olmuştur. Özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi olan kağıt iplikler ile birbi..
08 Sep Raffia İpliği Tanıyalım!
SpagettiYarn 0 3433
İplikler > Kağıt İplikler > Rafya İplik Spagetti Yarn iplik çeşitlerinden biri olan ve hafifliği sayesinde örümü oldukça kolay olan Spag..
31 Aug Spagetti Yarn Örgü Setlerini İnceleyelim!
SpagettiYarn 0 1017
Kit & Örgü Seti > Örgü Setleri Hobiler arasında en çok tercih edilen hiç kuşkusuz örgü örmektir. Dolayısıyla hobi malzemeleri arasında en çok te..
24 Aug Popüler Örgü Tasarımlarının En Pratik Hali Spagetti Yarn Kitleri!
SpagettiYarn 0 6121
Kit & Örgü Seti > Örgü Kitleri Spagetti Yarn iplikleri, benzersiz tasarımları, göz dolduran harika renkleri ve kalitesi ile örgü severlere çeşit..
17 Aug Sürekli İndirimler İçin Fırsat Ürünleri Kategorimizi Ziyaret Edin!
SpagettiYarn 0 971
Fırsat Ürünleri Spagetti Yarn geri dönüşüm iplikleri sektöründe kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ile Türkiye’nin ileri gelen firmalarından bir..
10 Aug Yazlık Çantaların Favori İpleri Spagetti Yarn'da
SpagettiYarn 1 3653
İplikler > Yazlık İplikler Yaz aylarının vazgeçilmezi kuşkusuz el yapımı örgü çantalar. Sokaklarda, plajlarda her yerde rahatlıkla kullanabilece..
29 Jul Spagetti Yarn XXLace İplik Özellikleri
SpagettiYarn 0 1818
İplikler > Spagetti Yarn El Örgü İplikleri > XXlace > XXlace Pamuklu Spagetti Yarn XXLace İplikler dokusu ve kalın yapısı ile özellikle duvar sü..
21 Jul Yaz Aylarının Vazgeçilmezi Kâğıt İplik!
SpagettiYarn 0 1681
İplikler > Kağıt İplikler > Kağıt İp Spagetti Yarn Kağıt İplikler her zaman çok tercih edilen ipliklerden biri olmuştur. Özellikle yaz aylarının..
01 Jul Spagetti Yarn Mercerized Cotton İpliğini Tanıyalım
SpagettiYarn 1 2257
İplikler > Merserize İplikler Spagetti Yarn’ın geniş ip yelpazesinin gözde üyelerinden biri olan Mercerized Cotton iplikler birbirinden güzel re..
15 Jun Pure Cotton İplikten Neler Yapılır?
SpagettiYarn 1 2379
İplikler > Koton İplikler > Pure Cotton Pure Cotton İplikten Neler Yapılır?Pure Cotton iplik ile neler yapılır konusundan önce sizlere Pure Cott..
08 Jun Duvar Süsü Yapmak İçin En uygun İplik Hangisidir?
SpagettiYarn 0 1085
İplikler > Makrome İplikleri Duvar Süsü Yapmak İçin En uygun İplik Hangisidir?Duvar süsü son zamanlarda popüler olan bir ev süsüdür. Hemen hemen..
01 Jun Makrome Halat İplik ve Makrome Tarama İpi Arasındaki Fark Nedir
SpagettiYarn 0 722
İplikler > Makrome İplikleri Makrome Halat İplik ve Makrome Tarama İpi Arasındaki Fark Nedir?Makrome nedir kısaca bir bilgi vermek gerekirse; Ma..
27 May Amigurumi için En Uygun İplik Türü Hangisidir?
SpagettiYarn 0 611
İplikler > Koton İplikler > Pure Cotton Amigurumi nedir? Japonya’dan dünyanın her yerine dağılan ve oldukça popüler olan bir oyuncak yapma sanat..
15 Apr Örgüye Yeni Başlayanlar için İdeal İp Türü; Penye İplik
SpagettiYarn 0 189
İplikler > Penye İplik Örgüye yeni başlayanlar için ideal ip türü; Penye iplik Penye ip, örgü dünyası içerisinde son yıllarda en popüler ip çeşi..
01 Mar Bir Bobin Bir Şal (Soft Cake)
SpagettiYarn 0 189
İplikler > Cake İplikleri > Soft Cake Bir Bobin Bir Şal ( Soft Cake İpi)Soft Cake ipi bir bobin bir şal ile piyasanın en sevilen ipleri arasında..
01 Mar Örgü ve Stres
SpagettiYarn 1 185
İplikler Örgü ve Stres Örgü ve stres arasındaki bağ, uzun yıllardan bu yana bilinmektedir. Özellikle kadınların boş vakitlerini değerlendirmek i..
22 Feb Çocuk Odası Fikirleri
SpagettiYarn 0 213
İplikler > Spagetti Yarn El Örgü İplikleri Çocuk odası fikirleri, örgü projelerinde en çok merak edilen çalışmalar arasında yer almaktadır. Çocu..
12 Jan Makrome Proje Fikirleri
SpagettiYarn 0 283
İplikler > Makrome İplikleri Makrome fikirleri, son yılların popüler bir örgü modeli olduğundan dolayı büyük ilgi görmektedir. Lüks markal..
12 Jan Rengârenk Makrome Cake İpleri
SpagettiYarn 1 2119
İplikler > Cake İplikleri Makrome Cake’in renk geçişleri, örgü severlerin dikkatini çeken detaylar arasında yer almaktadır. Renkli bir dünyanın ..
31 Dec Pandemi Döneminde Yeni Hobi Edinin
SpagettiYarn 0 397
İplikler Pandemi döneminde yeni bir hobi edinmek isteyen kişiler için en iyi tercih örgü olacaktır. Kovid salgını nedeniyle evlere kapandığımız ..
31 Dec Yeni Başlayanlar İçin Penye İp Tavsiyesi
SpagettiYarn 1 663
İplikler > Penye İplik Penye ip, örgü dünyası içerisinde son yıllarda en trend ip çeşitleri arasında yer almaktadır. Çantadan paspasa birçok far..
31 Dec Evinize Renk Katacak Konforlu Puflar
SpagettiYarn 0 329
Kit & Örgü Seti > Örgü Kitleri Evinize renk katacak konforlu puflarRenklerin gücüyle evinizi samimi, sempatik ve misafirperver hale getirmeye ne..
Gösterilen: 1 ile 23 arası, toplam: 23 (1 Sayfa)
1
false
false
true
Kaldır
Değiştir