Menu
Sepetiniz

Blog RSS Feed

12 Jan Rengârenk Makrome Cake İpleri
SpagettiYarn 1 1575
Makrome Cake’in renk geçişleri, örgü severlerin dikkatini çeken detaylar arasında yer almaktadır. Renkli bir dünyanın kapısını aralayan Makrome Cake, ..
31 Dec Yeni Başlayanlar İçin Penye İp Tavsiyesi
SpagettiYarn 1 297
Penye ip, örgü dünyası içerisinde son yıllarda en trend ip çeşitleri arasında yer almaktadır. Çantadan paspasa birçok farklı projede sevilerek kullanı..
31 Dec Pandemi Döneminde Yeni Hobi Edinin
SpagettiYarn 0 263
Pandemi döneminde yeni bir hobi edinmek isteyen kişiler için en iyi tercih örgü olacaktır. Kovid salgını nedeniyle evlere kapandığımız günlerde kendim..
12 Jan Makrome Proje Fikirleri
SpagettiYarn 0 156
Makrome fikirleri, son yılların popüler bir örgü modeli olduğundan dolayı büyük ilgi görmektedir. Lüks markaların vitrinlerini dolduran en şık m..
22 Feb Çocuk Odası Fikirleri
SpagettiYarn 0 79
Çocuk odası fikirleri, örgü projelerinde en çok merak edilen çalışmalar arasında yer almaktadır. Çocuk odalarını daha renkli, daha sıcak bir havaya bü..
01 Mar Bir Bobin Bir Şal (Soft Cake)
SpagettiYarn 0 70
Bir Bobin Bir Şal ( Soft Cake İpi)Soft Cake ipi bir bobin bir şal ile piyasanın en sevilen ipleri arasında yer almaktadır. Bir bobin bir şal denildiği..
01 Mar Örgü ve Stres
SpagettiYarn 0 60
Örgü ve Stres Örgü ve stres arasındaki bağ, uzun yıllardan bu yana bilinmektedir. Özellikle kadınların boş vakitlerini değerlendirmek için bir hobi ol..
15 Apr Örgüye Yeni Başlayanlar için İdeal İp Türü; Penye İplik
SpagettiYarn 0 42
Örgüye yeni başlayanlar için ideal ip türü; Penye iplik Penye ip, örgü dünyası içerisinde son yıllarda en popüler ip çeşitleri arasında yer almaktadır..
31 Dec Evinize Renk Katacak Konforlu Puflar
SpagettiYarn 0 26
Evinize renk katacak konforlu puflarRenklerin gücüyle evinizi samimi, sempatik ve misafirperver hale getirmeye ne dersiniz? Sadeliğin yanına biraz ren..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
1
false
false
true
Kaldır
Değiştir